robaGB (745) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 745 | 948 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 748 | 951 adásvétel |
| Az eladóként kapott 676 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
lukacsnemariann82 (2) (Vevő)
Semleges
2012.12.20. 10:19:08
1678757663
Azért gondoltam, hogy a ruha is az aukció része, mert ott volt az is, és színileg rózsaszín volt megadva, és más rózsaszín nem volt ott. A másika pálca ragasztott volt, és kibontáskor tapasztaltam, hogy el is volt törve. A szárny valóban hibátlan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabcsileli (238) (Vevő)
Semleges
2012.11.12. 12:29:55
1656013727
Nem tuntette fel a termekleirasban,hogy az aru belso reszen van egy nagy sarga folt.Lehet,hogy o nem vette eszre,nem tudom.
Másik fél: Sajnálom én tényleg nem vettem észre rajta semmilyen foltot.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon korrekt, de sajnos az Ő hibájából nem jött létre a vásárlás, emiatt nem tudok csak semlegeset adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
