HA5BSjoco (500) 99.6% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 502 | 790 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 510 | 798 adásvétel |
| Az eladóként kapott 547 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szabo-Zoltan (1911) (Vevő)
Semleges
2023.04.08. 20:47:26
3251949914
Sajnos nem a meghirdetett, a fotókon látható, általam leütött terméket kaptam meg. Ugyanis az már nem volt meg. Saját költségemen visszaszállítottam. A termék árát visszakaptam. Csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lgregory_a (15) (Eladó)
Semleges
2016.04.12. 09:18:16
2219368682
Sajnos a vevő elállt a vásárlástól, mert elmondása szerint elhamarkodottan döntött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta magát, elmondása szerint elhamarkodottan, meggondolatlanul licitált.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Moszkvai73 (552) (Vevő)
Semleges
2015.04.15. 17:54:38
2060194808
Sajnos nem a meghirdetett terméket kaptam meg. Jeleztem az eladónak, Ő készséges volt, elnézést kért /a termék sajnos nem volt meg/ és visszautalta a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék nem felelt meg a leírásnak mert használhatatlan volt. Az eladó viszont jelzésemre azonnal visszautalta a pénzt, így kár nem ért, csak csalódás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Piggi77adri (47) (Vevő)
Semleges
2013.03.19. 11:56:07
1712835998
Örültem volna, ha az eladó az átvételkor megmondja az igazat, hogy egy trabant égő van a vetítőben, ami ugyan működik, de vetítésre nem használható, hiszen az égő nem bele való. Bedugva valóban világított, de csak itthon vettük észre, hogy a kép sötét. A hiba orvosolható egy megfelelő izzóval, ahogy már meg is történt, de mivel én is korrekten tájékoztatom a vevőket az áruk esetleges hibájáról, ezt mástól is elvárom. Elvittem volna a vetítőt a hiba ismeretében is. Egyébként az úr nagyon kedves.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisszivem1 (107) (Vevő)
Semleges
2011.09.05. 21:16:18
1473357688
Az árú meg érkezett,de 2-órát sem működött!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
