gyurez026 (520) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 519 | 7922 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 526 | 7938 adásvétel |
| Az eladóként kapott 737 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szépen,percízen bevolt csomagolva a megrendelt termékem! Gyorsan megkaptam!Ami egy kicsit elszomorított,hogy a hírdetésben szerepelt ezüstökkel nem tal?lkoztam a csomagomban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az én részemről nem sikerült a tranzakció (netbank problémák)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos valahogyan elkerültük egymást...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos valahogyan elkerültük egymást...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rutinos ügymenet,maximális megbizhatóság, kimondottan ajánlom,köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó pozitív értékelést érdemelne, de mivel a posta hibájából a korábban vásárolt tételeket nem kaptam kézhez, ezért a további vásárlástól elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó pozitív értékelést érdemelne, de mivel a posta hibájából a korábban vásárolt tételeket nem kaptam kézhez, ezért a további vásárlástól elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó pozitív értékelést érdemelne, de mivel a posta hibájából a korábban vásárolt tételeket nem kaptam kézhez, ezért a további vásárlástól elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó pozitív értékelést érdemelne, de mivel a posta hibájából a korábban vásárolt tételeket nem kaptam kézhez, ezért a további vásárlástól elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó pozitív értékelést érdemelne, de mivel a posta hibájából a korábban vásárolt tételeket nem kaptam kézhez, ezért a további vásárlástól elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó pozitív értékelést érdemel, a levelet időben feladta. Mivel azonban én nem kaptam kézhez, ezért csak semlegeset tudok adni. Sajnos a posta teljesen megbízhatatlan! A műgyűjtő munkatársak egyszerre mindig csak kisebb tételeket lopnak, és így megússzák feljelentés nélkül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó pozitív értékelést érdemel, a levelet időben feladta. Mivel azonban én nem kaptam kézhez, ezért csak semlegeset tudok adni. Sajnos a posta teljesen megbízhatatlan! A műgyűjtő munkatársak egyszerre mindig csak kisebb tételeket lopnak, és így megússzák feljelentés nélkül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó pozitív értékelést érdemel, a levelet időben feladta. Mivel azonban én nem kaptam kézhez, ezért csak semlegeset tudok adni. Sajnos a posta teljesen megbízhatatlan! A műgyűjtő munkatársak egyszerre mindig csak kisebb tételeket lopnak, és így megússzák feljelentés nélkül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó pozitív értékelést érdemel, a levelet időben feladta. Mivel azonban én nem kaptam kézhez, ezért csak semlegeset tudok adni. Sajnos a posta teljesen megbízhatatlan! A műgyűjtő munkatársak egyszerre mindig csak kisebb tételeket lopnak, és így megússzák feljelentés nélkül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
parakalo_a (305) (Eladó)
Semleges
2017.03.31. 13:15:35
2455532855
A TRANZAKCIÓ LEZÁRÁSA UTÁN 8 NAPPAL SEM JELENTKEZETT A VEVŐ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A tranzakció lezárása után 8 nappal sem jelentkezett a vevő.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kulcsar99 (129) (Eladó)
Semleges
2017.03.19. 16:33:09
2454465098
A vevő tévesen licitált 1700 helyett 17000 Ft-ra és így nem kérte a terméket!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő tévesen licitáltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
