cssandi (303) 99.67% felhasználó összefoglaló oldala

99.67% pozitív visszajelzés
(304 Felhasználó adta)
99.67% pozitív visszajelzés
(304 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 303 407 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 308 412 adásvétel
Az eladóként kapott 206 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Andornaktálya
Regisztráció dátuma: 2009.07.25.
Utolsó belépés: 2017.07.09. 19:15
Inaktív!
10 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

skingu (22) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2017.06.01. 19:51:33

Termékkód

2471433764

Napokat vártam válaszokra, gondoltam biztos netproblémák v bármi lehet ezért hívni próbáltam, de a szám állandóan ki volt kapcsolva. A cipőt porosnak találtam, nem nagy gond amúgyis át szoktam törölni, de most először volt az az érzésem, hogy kell is

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

happymamy (109) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.12.28. 21:02:18

Termékkód

1833131189

Megbízható, korrekt partner, sajnálom, hogy nem jött össze! Mindenkinek ajánlom!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

eccsibaba (526) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.24. 21:53:26

Termékkód

1440504589

az eladó azt írta foltok vannak a peluson.ez 7 db-ra igaz is volt.de 3db úgy nézett ki mintha éppen használat után küldte volna el :( ezért úgy gondolom nem volt elég pontos a termék leírás.sajnálom hogy 1500ft-ot kiadtam egy ilyenért.180ft-al több postát is kért.ezt szeretném visszakapni(eimal)nem ajánlom.sajnálom :(
Másik fél: Irtam, hogy előfordulnak foltok, de szerintem egy fehérítés megoldja, ezért is raktam fel 1 ft-ért! 1500ft-ért a kifogó pelenkát nem tudtad volna megvenni,egyébként mosva voltak!Én febr. elején hirdettem először,és nem kalkuláltam a posta díjemelését bele,de az a szerinted 180ft az valójában az 80ft,a 750g-tól 2000g-ig eső súlyba került és mivel simán kérted ez 2010-es szerint 655ft(nézd meg a teszveszen a vásárolt aukciódnál!)2011-es ár pedig 735ft én ezt kértem, és a feladásról a blokkot is el tudom küldeni, mert ha valaki simán kéri mindig elteszem.Én is sajnálom, hogy megvetted nem érzem magam hibásnak!Ahogy láthatod az értékeléseimet,nem szokásom szart eladni+nyerni a postaköltségen!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Hencababy_t (171) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.12.30. 19:13:04

Termékkód

827778311

A vevő kedves volt, de a termékre nem tartott igényt mert kicsinek bizonyult. Legközelebb talán szerencsésebb körülmények között találkozunk. :)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.