cssandi (303) 99.67% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 303 | 407 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 308 | 412 adásvétel |
| Az eladóként kapott 206 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Napokat vártam válaszokra, gondoltam biztos netproblémák v bármi lehet ezért hívni próbáltam, de a szám állandóan ki volt kapcsolva. A cipőt porosnak találtam, nem nagy gond amúgyis át szoktam törölni, de most először volt az az érzésem, hogy kell is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
happymamy (109) (Eladó)
Semleges
2013.12.28. 21:02:18
1833131189
Megbízható, korrekt partner, sajnálom, hogy nem jött össze! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.eccsibaba (526) (Vevő)
Semleges
2011.02.24. 21:53:26
1440504589
az eladó azt írta foltok vannak a peluson.ez 7 db-ra igaz is volt.de 3db úgy nézett ki mintha éppen használat után küldte volna el :(
ezért úgy gondolom nem volt elég pontos a termék leírás.sajnálom hogy 1500ft-ot kiadtam egy ilyenért.180ft-al több postát is kért.ezt szeretném visszakapni(eimal)nem ajánlom.sajnálom :(
Másik fél: Irtam, hogy előfordulnak foltok, de szerintem egy fehérítés megoldja, ezért is raktam fel 1 ft-ért!
1500ft-ért a kifogó pelenkát nem tudtad volna megvenni,egyébként mosva voltak!Én febr. elején hirdettem először,és nem kalkuláltam a posta díjemelését bele,de az a szerinted 180ft az valójában az 80ft,a 750g-tól 2000g-ig eső súlyba került és mivel simán kérted ez 2010-es szerint 655ft(nézd meg a teszveszen a vásárolt aukciódnál!)2011-es ár pedig 735ft én ezt kértem, és a feladásról a blokkot is el tudom küldeni, mert ha valaki simán kéri mindig elteszem.Én is sajnálom, hogy megvetted nem érzem magam hibásnak!Ahogy láthatod az értékeléseimet,nem szokásom szart eladni+nyerni a postaköltségen!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hencababy_t (171) (Eladó)
Semleges
2009.12.30. 19:13:04
827778311
A vevő kedves volt, de a termékre nem tartott igényt mert kicsinek bizonyult. Legközelebb talán szerencsésebb körülmények között találkozunk. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
