mlaci262 (434) 98.65% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 439 | 505 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 468 | 534 adásvétel |
| Az eladóként kapott 264 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
roheim66 (387) (Eladó)
Semleges
2023.02.09. 17:53:57
3229281032
A Vaterán eladott termék után megrendelt Foxpost szolgáltatás esetén a Foxpost a Vaterán rögzített adatokat használja, a vevő adatai megváltoztak, de ezt elmulasztotta módosítani, az általa teremtett probléma megoldásában nulla együttműködési készséget mutatott.Nem volt hajlandó a Foxpost Ügyfélszolgálatával felvenni a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
amarantati (93) (Vevő)
Semleges
2018.08.18. 23:55:41
2645874206
Ha az eladó megemlítette volna a leírásban, hogy a kiscica bolhás, egészen biztos, hogy nem ment volna fel a licit 36.000,- Ft.-ig.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
OpticalNet_a (63) (Vevő)
Semleges
2014.04.21. 23:54:24
1864302815
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
8159768.Client:35957568 (9) (Vevő)
Semleges
2014.03.30. 23:13:24
1874394959
hiányos és a porszivó része is melegszik
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre a termék átvétele, mivel lényeges információk nem voltak a leírásban, hiányos volt a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A porszívó nemcsak hiányos, hanem törött is volt. Licitálás előtt rákérdeztem a porszívófej csatlakoztatási csővégének méretére, de kiderült (a helyszínen), hogy porszívófej nincs is hozzá, ezért ennek mérete helyett a gégecső méretét adta meg, azt viszont nem írta meg sem a terméklapon, sem később, hogy nem csak hibás, hanem hiányos is. Az efféle slendriánságnak, sajnos, ez a vége.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrektül időben jelezte, hogy mégsincs szüksége rá.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a licitálást követően elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
palinkasjoco (65) (Vevő)
Semleges
2013.05.03. 19:50:35
1737028700
A vétel a vevö hibájából nem jött létre.Ennek okáról inkább nem irok,de probléma megelözési célja volt.Egyébként kár nem érte az eladót.Eladhatja másnak is.Több pénzt is kaphat érte,ha szerencséje van.Tudomásul kell venni azt,hogy van és lesz is elállás az üzlettöl.Az eladó mérge már biztos elszállt.Elnézést már kértem Töle.Több szerencsét az eladáshoz.Üdv jocó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
wallee82 (803) (Eladó)
Semleges
2013.04.14. 23:00:36
1718891429
Nem volt készleten a megfelelő szín.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt készleten a megfelelő szín.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
RAMSESS69 (6212) (Eladó)
Semleges
2012.04.17. 10:25:13
1564583420
Az üzlet sajnos nem jött össze,mert nem tudtam 2 héten belül beszerezni a megrendelt árút rajtam kívül álló ok miatt,így a vevő elállt az üzlettől,mert már nem volt ideje várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
EXGMICHAEL_a (1572) (Vevő)
Semleges
2011.12.17. 13:19:05
1500560120
Sajnos az én hibámból nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
89453.cliors (882) (Eladó)
Semleges
2011.04.22. 10:39:57
1447790157
Tavolletemben a feleségem nem tudott pontos felvilágosítást adni a garanciarol,de ezt jelezte a vevőnek,hogy amennyiben hazaerek külföldről rögtön tájékoztatjuk ezt illetően ! De ezt sajnos nem várta meg és egyből semlegessel jutalmazott! Köszönöm a türelmet ...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tavolletemben a feleségem nem tudott pontos felvilágosítást adni a garanciarol,de ezt jelezte a vevőnek,hogy amennyiben hazaerek külföldről rögtön tájékoztatjuk ezt illetően ! De ezt sajnos nem vártaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Yassed000 (21) (Eladó)
Semleges
2011.04.12. 08:37:33
1450090236
Sajnos rosszul adtam meg az adatokat ezért az adás-vétel nem jött létre. De a vevő nagyon korrekt és megértő volt egy igazi úriember nem olyan értelmetlen bunkó arrogáns kötöszködő gyenge elméjű primitív bunkó mint a vaterások többsége.Mindenkinek csak ajánlani tudom 100 százalékos partner nyugodt megbízható kellemes ember.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos rosszul adtam meg az adatokat.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
.......................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem a termékleírásában meghatározott időben felhasználható, valószínüleg ezért került eladásra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék gyári hibás volt, amit e-mailben jeleztem amire azt a választ kaptam hogy nálam "külső fizikai behatásra keletkezhettek" ami NEM IGAZ és annak nyoma lenne. Ezek után napokig nem lehetett elérni telefonon.A hibáról tudnia kellett mert az egyik fotón remekül takarta az újával. Hozzáteszem nem a pénzt akartam vissza mivel egy kínai gagyiról van szó, csak megoldást kerestem a hibára. Nem ajánlom senkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A telefon használhatatlan! NEM JAVÍTHATÓ, és igaz, hogy garanciát nem vállalt rá, de mikor jeleztem felé problémámat több megértésre számítottam volna!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A töltő kábel nem működik.A második sim kártyát pin-kóddal nem ismeri fel csak kódok nélkül működik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevőtől kértem bankszámlaszámot,de nem válaszolt levelemre....inkább postázta a csomagot. Érdeklődtem:valóban minőséget árul-e,valós-e a termékleírás és a fotó??? A meghírdetett termék: olcsó,gagyi"bundának" jóindulattal sem nevezhető valami volt. M-méret helyett XS-méretű,anyagát tekintve babaruhához hasonlítanám,téli viselethez semmiképp!! Valótlan,hamis adatokkal hírdette az eladó termékét,hamis fotót használt,tudatos becsapásról és haszonszerzésről van szó!! Nem ajánlom senkinek,átverés!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ilyen rossz telefonnal még nem találkoztam.átláthatatlan menü,rossz gyári akkuk,és furcsa az új telefonoknál a megtekintési garancia! az eladóval nem lehet személyesen találkozni a vétel után,csak levelezgetni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán. csak semijen telefonnal nemtudom aktiválni.sajnos
Másik fél: Felkínáltam a segítségemet, választ nem kaptam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,hogy így történt, ezentúl jobban odafigyelek.
Másik fél: Rendben, semmi baj.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
