tornyaibalazs (6) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos az adásvétel nem jött létre, mert a vevő nem fizetett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem történt adásvétel.családi okok miatt nem tudott utalni.pozitívot nem adhatok mert jutalékot nem szeretnék fizetni a meg nem vásárolt 6000ft-os tételre. értékelésemből láthatod ,hogy korrekt vagyok .Megkérnélek,hogy értékelésed elkészítésénél te is légy korrekt és úgy értékelj -mert én maximálisan POZITÍV voltam úgy gondolom így azt is várnék tőled.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék sajnos megsérült,így nem lehetett értékesítenem.A vevő elfogadta a problémát.Megbízható,korrekt vaterás.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék megsérült így nem lehetet értékesíteni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az esőzések miatt a pincém beázott, és az áru eladhatattlaná vált...Megértő vevő! Köszönöm!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt13 (181) (Eladó)
Semleges
2010.04.29. 02:56:22
168235952
Megbeszéltük hogy futárral kell küldenem a gépet,ezért elkérte a számlaszámom,amire a mai napig sem érkezett meg az összeg.Telefonon hívtam férebeszél,majd visszahívom mindjárt...Ezzel szerintem mindent elárultam!:) Miért nem lehet átgondolni hogy kell-e az amire licitálunk.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
