tornyaibalazs (6) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala

87.5% pozitív visszajelzés
(7 Felhasználó adta)
87.5% pozitív visszajelzés
(7 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 7 7 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 13 13 adásvétel
Lakhely: budapest
Regisztráció dátuma: 2010.04.04.
Utolsó belépés: 2010.12.30. 09:09
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

tloszb (1842) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.09.21. 17:14:35

Termékkód

177913339

Sajnos az adásvétel nem jött létre, mert a vevő nem fizetett.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

BRIANE (3439) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.06.01. 10:31:38

Termékkód

169716250

nem történt adásvétel.családi okok miatt nem tudott utalni.pozitívot nem adhatok mert jutalékot nem szeretnék fizetni a meg nem vásárolt 6000ft-os tételre. értékelésemből láthatod ,hogy korrekt vagyok .Megkérnélek,hogy értékelésed elkészítésénél te is légy korrekt és úgy értékelj -mert én maximálisan POZITÍV voltam úgy gondolom így azt is várnék tőled.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dumbo33 (449) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.05.27. 13:31:19

Termékkód

167500481

A termék sajnos megsérült,így nem lehetett értékesítenem.A vevő elfogadta a problémát.Megbízható,korrekt vaterás.Ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék megsérült így nem lehetet értékesíteni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

detpepe (101) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.05.18. 20:01:01

Termékkód

169393595

Sajnos az esőzések miatt a pincém beázott, és az áru eladhatattlaná vált...Megértő vevő! Köszönöm!+++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

korrekt13 (181) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.04.29. 02:56:22

Termékkód

168235952

Megbeszéltük hogy futárral kell küldenem a gépet,ezért elkérte a számlaszámom,amire a mai napig sem érkezett meg az összeg.Telefonon hívtam férebeszél,majd visszahívom mindjárt...Ezzel szerintem mindent elárultam!:) Miért nem lehet átgondolni hogy kell-e az amire licitálunk.....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.