Kefaloniaisland (371) 99.2%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 373 | 469 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 386 | 482 adásvétel |
| Az eladóként kapott 247 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
ildidzsi (203) (Eladó)
Semleges
2014.10.18. 13:32:07
1980529877
Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.budanovics (43) (Eladó)
Semleges
2014.04.12. 16:23:38
1875039530
Korrekt egyeztetés, a fényképen jelölt sérülés miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kateh182_v (250) (Vevő)
Semleges
2012.12.22. 01:49:58
1684632437
Minden rendben zajlott!Kedves, korrekt, gyors eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát éppenséggel újnak nem nevezném a pólót, a címkéjén is látszott a nem kevés mosás!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,gyors, korrekt, megbízható partner!!! (Az adás- vétel a termék hibája miatt nem jött létre.) Bátran ajánlom mindenkinek!!!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
joboltlesz (1852) (Eladó)
Semleges
2012.02.06. 16:32:46
1542748577
FOLYAMATBAN VAN A SZÁLLÍTÁS-VÁSÁRLÁS. SZÁLLÍTÁSI IDŐ KB 20-25 MUNKANAP AZ UTALÁS BEÉRKEZÉSÉTŐL, DE JELZEM E-MAILEN AMINT MEGÉRKEZETT A TERMÉK. A vatera felszólítása miatt kellett előbb értékelnem,de természetesen átírom pozitívra, amennyiben rendben lezárul a tranzakció. A vevő teljesítette az ő részét kifogástalanul!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Rendelés-szállítás alatt van a termékAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék leírásából lényeges adatok hiányoztak, ám az összeget nagyon korrekten visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szolik123 (198) (Vevő)
Semleges
2011.11.05. 17:29:25
1489537595
Megbeszéltük++++++
Másik fél: Talán kicsit mindketten elhamarkodottak voltunk,de megbeszéltük a dolgokat és ezek után minden rendben ment, az adás-vétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BoriszTopdog (23) (Eladó)
Semleges
2011.09.24. 11:16:50
1479018874
A tranzakció nem jött létre, mert a postai szállítás közben eltört a szobor. Sajnálom, hogy így jártunk! A partner nagyon kedves, kommunikatív volt, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A gondos csomagolás ellenére a szállítás közben eltört a szobrocskaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kooozakist (577) (Eladó)
Semleges
2011.04.04. 11:03:20
1438908553
POZITÍV. Sajnos későn jött meg nekem a megfelelő minta, ezért már tárgytalan volt az üzlet. Sajnos a rendszer nem enged pozitívat adni, de mindenképp az!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos későn tudtam beszerezni a megfelelő mintát.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
