dacomp69 (932) 99.05% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 1 | 1 | 941 | 1067 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 1 | 1 | 974 | 1100 adásvétel |
| Az eladóként kapott 544 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mégsem kérte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zolirigoletto (3622) (Eladó)
Semleges
2023.02.02. 08:32:37
3241813778
A vevő figyelmetlen volt és a villámárat véletlenül adta meg, a terméket nem kívánta átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sanyodorca (126) (Vevő)
Semleges
2022.09.22. 15:21:10
3198351932
Műszaki hibás probléma miatt nem tudtam átvenni a terméket!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem lehet bekapcsolni.Az android megjelenik ,de tovább nem megy.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Békésen záródott a tranzakció, pozitív értékelést érdemel!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás vétel stornózva lett, sajnos a VGA nem tudta az elvártakat. Jó szándék meg volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem felelt meg a leírásnak az áru: az óra. A használati leírás szerint frissítettem a a beállítást,így pontos lett az óra..kb.2-3 óra mulva már 3-4 percet késett..(egy atomóránál ennyi idő alatt a 3-4 mp sem megengedett) olyan pontos,mint egy zsák krumpli..Legjobb szándékból sem tudok SEMLEGES-nél jobbat adni :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A telefon kijelzője nem volt betörve, amikor postára adtam buborékos borítékban! Sajnálom, hogy sérülten érkezett meg! A képeken is látszódik, hogy nem volt betörve a kijelzője. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem vettem át a készüléket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
patrik605_a (-1) (Vevő)
Semleges
2013.06.16. 19:54:24
1758599204
ccak a magyar leirás nem szerepel benne
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
angelsdream77 (327) (Eladó)
Semleges
2013.04.05. 11:17:06
1723658174
Megbízható, kedves, pontos vaterás! Mindenkinek tiszta szívből ajánlom!!!!!!! ++++++++++++++ Sajnos költözés során elkavarodott a termék, amelyre a vevő licitált, és az aukciót nem tudtam töröltetni. Ezért nem jött létre ez az aukció, a vásárló személyében egyébként kedves, megbízható embert ismertem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos elkavarodott a termék, és már nem tudtam törölni az aukciót időben.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem is tudtam kapcsolatba lépni az eladóval.Pedig a készülékre szükségem lett volna minél előbb, de telefont nem veszi, többszöri megkeresésre sem, e-mailre és SMS-re nem válaszol, így nem tartok igényt tovább a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bumerang02 (407) (Vevő)
Semleges
2013.01.18. 00:31:39
1699339082
Az eladó elrontota a feltöltéseket vagy mit mind1 nem tudtunk üzletelni
Másik fél: Valóban én voltam a hunyó, vletlenül visszatöltöttem egy adag, már eladott terméket, boccs.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4427396.szepy200 (-1) (Vevő)
Semleges
2012.12.03. 15:29:56
1673175701
nemtudtam felveni az eladoval 2 alkalomal a kapcsolatot s ezrt ö feltete ujra licitre a termket ezrt ö nem hibás ez annak a hibája hogy nemtudtam gep közelbe kerülni a munkám veget
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a kukában kötött ki pedig nekem amúgy is csak alkatrésznek kellet volna!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő tartozik 400 forint postaköltséggel, ezért az értékelésem egyelőre semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kantorlaszlo (127) (Vevő)
Semleges
2012.08.07. 13:37:59
1621666562
A telefon bár dual-simes volt, de valamiért nem fogadta el az egyik, általam használt szolgáltató hálózatát így a termék nem felelt meg a számomra. A terméket, ezért nem vehettem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gnorbert79 (16) (Vevő)
Semleges
2012.07.29. 21:40:04
1574465975
Sajnos nem jött össze az adásvétel...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem megbízható azt mondta kiválóan működik a kártya ehhez képet el sem indul
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bacsoandi (471) (Eladó)
Semleges
2011.06.04. 07:36:20
1455986444
Megértésed köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nekem nem ez a tipus kelett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mielőtt az értékelést leadta megbeszélhettük volna mert úgy gondolom, hogy orvosolható lett volna a probléma, bár én ha a termékkel ilyesfajta probléma lett volna azt természetesen feltüntettem volna!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyomtato24 (209) (Vevő)
Semleges
2011.02.07. 09:30:21
189984967
Én hibám, hogy 2 hét kellet a lebonyolításhoz. Sajnos negatívat kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, leszervezte az adásvételt,sajnos az alkatrész nem felelt meg típuseltérés miatt.
Másik fél: Sajna a szabványok néha csak azért vannak, hogy megbukjanak, majd legközelebb
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket az eladó átadás előtt ellenőrizte, és hibás volt, ezért visszalépett. Ajánlott helyette azonos árban jobb paraméterekkel kártyát, de eltérő interface miatt nem felelt meg. Hiba persze mindíg előfordulhat, viszont mindvégig korrekt és segítőkész volt, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Köszönöm a korrekt ítéletet, már csak az ilyen viasszajelzések miatt is érdemes korrekt üzleteket kötni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
