nagyrozsa1206 (8073) 99.66%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 2 | 9 | 8096 | 18614 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 237 | 308 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 28 | 28 adásvétel |
| Összesen: | 2 | 9 | 8361 | 18950 adásvétel |
| Az eladóként kapott 11296 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A 3-4 XL-esnek hirdetett mellény a max. 2XL-es ruhát hordó unokámnak éppen jó, a méretcimke láthatóan lemosott. A terméklapon nem volt feltüntetve metrikus méret. Továbbá a "sokzsebes" két kicsi külső és egy normális nagyságú belsőzsebet jelent. Mivel ez nem az első hasonló eset, így nem tudom jó szívvel ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A cipzár kocsi törött volt, egyébként rendben lezajlott az adásvétel.
Másik fél: Átadás előtt kimostam, és a szárítógépben letört a felhúzó fülecske a cipzár kocsijáról. Amit bele tettem a zsebébe. Mivel személyes találkozás volt, és a megbeszélt időre nem ért oda, és várni kellett rá, mérges voltam, mert máshová is mentünk, pontos időpontra. ráadásul, ő úgydöntött, hogy a kikiáltási árat fizeti, pedig a villám áron vette meg, ezért nem is hozott több pénzt. Így elfelejtettem neki a hibát megemlíteni, mert kiakadtam a hozzáállásán. Nem akartam át adni, de a férjem már mérges volt, és mondta hogy hagyjam a csudába a különbséget.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem vette fel velem a kapcsolatot nekem ez nem tetszik így elálltam a vásárlástól. Szeretek emberektől vásárolni nem géptől.
Másik fél: Sajnálom, hogy úgy gondoltad, hogy csak nekem kell jelentkeznem, Részemről, az automata levéllel, a jelentkezés megtörtént. Amiben, csak a Veled kötött "üzlet"-re vonatkozó tájékoztatás volt! ( bankszámla szám, utalandó összeg )
De a kapcsolat felvételi lehetőségek, számodra is elérhetők voltak. ( Email, telefon ) Amiben jelezhetted volna a + igényeidet! Legközelebb, kérlek élj a lehetőséggel!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sajnálom,de az üzlet nem jött létre,mert a választott áru már nem volt meg. Az eladó ezt jelezte,és a vásárolt árú értékét vissza fizette. Sajnos ez nem vigasztalt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a vásárlás meghiusúlt! A meghírdetett nadrág egyszerű szabadidő nadrág, semmi köze a sínadrág/overál kategóriához. A leírás szerint "hibátlan" termék szára szakadt, szétfoszlott volt.
Másik fél: Sajnos nem vettem észre, hogy a bélésnél, alul, 5 cm-en a varrás el van válva. Ami 2 perces varrással már ki is javítottam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gratulálok az eladónak, és a moderátornak is. Most biztos jobb napjuk van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás végül nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Először licittörlést kértem, amit valami miatt nem engedett a rendszer, majd írtam az eladónak, hogy anyagi nehézségem lett, amit ó nem értett meg.
Másik fél: Sajnálom, hogy azt a leveledet nem másoltad be, amiben kéred a licit törlést. Mert ilyet nem találtam! Ezek a leveleid.
Szép napot! Légy szíves , írd meg az utalandó összeget! Köszönöm!
Szerintem csomagautomatát választottam (posta),de legyen Foxpost Debrecen Aldi Ötvenhatosok tere. Annak is annyi a díja?
Az a baj, hogy nem tudom melyik üzemel most és messze nem tudok menni. Idős, 70 éves vagyok.
Inkább akkor elmondom a vásárlást.
Tehát nem törlést kértél, hanem vásárlás után mondtad le. :( Ez pedig az én értékelésem.
Sajnos az automata messzesége miatt, inkább nem kérte a terméket. A jutalék miatt, kénytelen vagyok semleges értékelést adni. :(
Arról nem tehetek hogy az automata nem elérhe
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár nem a hirdetett terméket kaptam (mert nem találta?) alternatív megoldást találtunk szerintem mindenki jól járt.(?)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos használtabb, kibolyholódott volt az egész kabát, mint az a hirdetésben szerepelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó gyors,kompomisszum képes,(Mindenki hibázhat..)ezért ajánlom másoknak.Sajnos a leírásban pontatlan volt a cm-ben mért adat,ezért a kabát kicsi lett.Az eladó visszautalta a termék árát,sajnos a szállítási költséget buktam,ezért az értékelésem semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A méret sajnos nem a leiratban közölt, az egyik ujján kb. 6 db lyuk található. Sajnálom, mert így nem tudom használni. Így jóindulattal csak semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A ruha leírásában pamut szerepelt, a valóságban 100 % viszkóz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leírt méret nem felelt meg a valóságnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vastagabb a bélése mint egy átmeneti kabátnak , de egészében jó termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vaszarynerez (800) (Vevő)
Semleges
2024.04.15. 17:47:16
3345772019
Nem találta meg a blézert.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Andrea32_2008 (13) (Vevő)
Semleges
2024.04.09. 09:00:32
3351804527
A cipő kopott és hiányzik az egyik csatt , ami a képen nem látható. Sajnos nem ezt vártam.
Másik fél: Sajnálom, én nem vettem észre, hogy hiányozna a csatt róla. A képen látható állapotban volt.
Nem újként árultam, hanem használtként. Minimális kopás lehetett rajta, dem titkoltam semmit, ezért lett több fénykép készítve róla. Kár, hogy a hibára, csak 5 hét használat után jött rá. És jobb lett volna, ha fénykép küldésével kommunikálunk a probblémáról, mindjárt a cipő megérkezése után, mert akkor orvosolhattuk volna a helyzetet. De ennyi idő után, kicsit sántít a dolog hihetősége!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tesserarius (12) (Vevő)
Semleges
2024.02.24. 12:16:57
3351843986
Rugalmas,korrekt partner. Az áru is jó minőségű volt csak sajnos kicsi. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méretprobléma miatt nem jött létre az adásvétel, viszont az eladó korrekt, segítőkész, a terméket visszavette, a pénz visszafizette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méretprobléma miatt nem jött létre az adásvétel, viszont az eladó korrekt, segítőkész, a terméket visszavette, a pénz visszafizette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos már eladta a hirdetett terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció egyéb - okok miatt - nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket az eladó nem találta, így az eladás nem történt meg. Az előre utalt vételárat az eladó visszautalta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A cipő nem felelt meg a hirdetésben leírtaknak. Nagyon kopott volt , a belső talpbélése használhatatlan. Sajnálom,hogy megvettem.
Nem ajánlom az Eladót.
Másik fél: Sajnálom hogy mindkét termékkel problémád vol,
És nem a kommunikációt választottad, az értékelés helyett!
Örülök hogy hogy nem több terméket vásároltál tőlem!
Bá,, az értékeléseimet nézve,,, nem ez a vélemény a jellemző!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék felelt meg a hirdetésben leírtaknak. A kabát zipzárja nagyon akadozik, ujja szára nagyon kopott.
Másik fél: Sajnálom hogy mindkét termékkel problémád vol,
És nem a kommunikációt választottad, az értékelés helyett!
Örülök hogy hogy nem több terméket vásároltál tőlem!
Bá,, az értékeléseimet nézve,,, nem Te vélemény a jellemző!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció létrejött,elég nehézkesen(kb.mint
1984-ben a LADA kiutalásom a pénzt befizettem,
és csak vártam,vártam...)de ha nem is a kért helyre,
meg nem a megbeszélt időpontban lett feladva,megérkezett.Egyébként én is mozgássérült vagyok.
Másik fél: Sajnálom! 4.-én vetted meg, 6.-án kaptam meg az utalásod, és 8-án postáztam! A kért címre, ami ez volt!
A 299.sz.automatába kérném,Fót Keleti Márton úti
MOL kút.
És a csomagkísérőn ez a cím szerepel!
.../moderálva/
Fót
299 sz. automata - Fót Keleti Márton u MOL
Amennyiben, nem oda vitte a posta, én arról nem tehetek! És azért nem az én értékelésemet kell lehúzni!!!
De ha Te kommunikáció helyett, inkább a rossz értékelés adását választod,,,,,
Akkor kérlek a jövőben ne vásárolj tőlem!
Tudom hogy már többször vásároltál nálam, de annak ellenére sincs szükségem az ilyen igazságtalan értékelésre!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A cipzár kocsiján a húzóka le volt törve. Minden egyéb rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A pamut köntösnek hírdetett termék tapintásra is érezhetően nem volt pamut, 80%-ban poliészter volt a cimkéje szerint is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termek megfelelo, a meret nem jol megadott volt
Másik fél: Konkrétan melyik méret nem volt valós?
Esetleg, ezt értékelés előtt megbeszélhettük volna!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru és az ára visszaküldésre került.
Másik fél: Csak egy mosásra volt szuksége a nyakának, amit elvégeztem. Kár hogy azt nem vállaltad be. :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru és az ára visszaküldésre került.
Másik fél: Sajnálom. :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru és az ára visszaküldésre került.
Másik fél: Csak egy mosásra volt szuksége a nyakának, amit elvégeztem, és már el is adtam. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
unicumnext66 (16) (Vevő)
Semleges
2023.05.15. 18:05:38
3269545775
A blézer amit vásároltam, belül szakadt volt, ez az információ nem szerepelt a leírásban. Levelezésben a kommunikáció kedves, de az adás-vétel akadozott.
Másik fél: Sajnálom hogy nem jelezted felém a problémát. És hogy nem küldtél fényképet sem a hibáról.
Pedig nyitott vagyok a "helyreigazításra".
De értékelés előtt kommunikálni kell!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szimasandor (133) (Vevő)
Semleges
2023.05.13. 07:50:49
3267081164
Nagyon megbízható pontos gyors üzleti partner.
A közöttünk létrejött üzlettel maximálisan elégedett voltam.
Csak ajánlani tudom másoknak is.
Másik fél: Nagyon sajnálom hogy véletlenül félre nyomtál. Mert a szöveges értékelésedből erre lehet következtetni. :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kabátban volt meretjelölés, ami 38-as volt. Bár bő szabású, de 44-46 méretmegjelölés elég túlzó. A kabátban az anyagmegjelöles műbőr egyertelműen. Így is szép, és éppenhogy jó rám, ezert csak jelzem, hogy kicsit másra számítottam a leírás alapján.
Másik fél: Sajnálom, de a termékleírásnál olvasható a mért méretek adatai! Ami nem 38-s méretnek felelt meg!
A bőr jelzés mellett pedig ott volt a kérdőjel, mert nem voltam biztos benne hogy bőr!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A küldeményt több mint 7 nappal később kaptam meg az átutalást követően. A csomagolással semmi gond nem volt.
Másik fél: Köszönöm az értékrlésedet!
Azt kifelejtetted bele írni, hogy több napot vátam a címre. Anélkül pedig nem tudok postázni! És még hétvége is benne volt az időben!
Ha személyesen jöttél volna el átvenni, akkor nem kellett volna várnod!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bogdanpiroska (46) (Vevő)
Semleges
2023.03.21. 20:41:45
3246545159
Számomra csalódás volt ez a vásárlás, mert a termék az első mosás után meghibásodott (a cipzár kocsija szétesett). Az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék gyorsan megérkezett. A ruha szép, méretben is jó, csak a hozzá tartozó bélés nem volt benne. Ennek pótlásáról egyeztettünk az eladóval, aki segítőkészen állt a problémához.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leírásban nem volt megadva a termék színe, képen fehér alapon kék mintásnak látszott, ehhez képest szürke alapon kék mintás. Szerencsére így is tetszik.
Másik fél: Sajnálom hogy semleges értékelést adtál, és ezzel az értékeléseimet rontottad!
Ha meg kérdezed a színét, válaszoltam volna.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a posta hibájából meghiúsult és a pénzt sem kaptam vissza a mai napig! Legalább az áru arat visszaküldhetné, hiszen ő azt visszakapta.
Másik fél: Sajnálom hogy nem olvastad el figyelmesen a levelemet! Nem vettem át a csomagot, mert fizetnem kellett volna érte. Megkérdeztelek hogy ki fizeted-e a vissza postát, de Te elzárkóztál tőle, és engem hibáztattál! Pedig utána jártam hogy miért nem kaptál értesítést a csomag érkezéséről? És percre pontosan meg mondták hogy mikor kaptál értesítést. 2 x is értesítettek! Tehát nem én voltam a hibás, hanem Te, mert nem mentél el a csomagodért!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
nagyrozsa1206 (8073) 99.66%
2026.06.10. 11:14:38
nagyrozsa1206 (8073) 99.66%
2026.06.04. 19:54:56
nagyrozsa1206 (8073) 99.66%
2026.05.17. 08:45:44
nagyrozsa1206 (8073) 99.66%
2026.05.13. 10:45:17
nagyrozsa1206 (8073) 99.66%
2026.05.13. 10:40:01
