Danderyd_a (115) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 115 | 137 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 118 | 140 adásvétel |
| Az eladóként kapott 57 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
radics69 (574) (Eladó)
Semleges
2014.09.20. 10:43:14
1977042701
Sajnos nem volt megfelelő méretű a cipő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó utólag akart még 800Ft-ot KÖVETELNI hogy törékeny a sícipő?! és így többe kerül a posta!
Ha szépen kérte volna akkor kifizetem, de nem így! Nem ajánlom!
Másik fél: Semmit nem követeltem sem utólag, sem előre, a postadíjat eleve kb összegként tüntettem fel a terméklapon. Az áru elküldése előtt értesítettem a vevőt emailben, hogy postai úton csak csomagként tudom elküldeni a sícipőket, különben nem vállalnak érte felelősséget, amely így magasabb díjszabást jelent az előre kalkuláltnál. Ezután el is küldtem az árut, és többszöri, igen udvarias ("szép") kérésemre nem kaptam semmilyen választ sem levélben, sem telefonon, csak napok múlva, amelyben azzal fenyegetett, hogy leminősít:-( Hát én sem ajánlom őt, sajnos.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a vásárlás nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
