judy7411 (219) 99.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 220 | 261 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 227 | 268 adásvétel |
| Az eladóként kapott 81 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
barack73 (275) (Eladó)
Semleges
2011.07.03. 18:18:12
1454458249
Sajnálom, hogy így végződött
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vikike0331 (533) (Eladó)
Semleges
2011.05.23. 23:03:53
1451546254
Egyébként minden rendben volt.Ajánlom, mert becsületes.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi ok.Greatquality (486) (Eladó)
Semleges
2011.05.18. 18:49:25
1452354454
Sajnálom, hogy így alakult, talán majd legközelebb...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létre.netwood_a (49) (Eladó)
Semleges
2011.04.13. 21:42:22
1449301600
Nagyon korrekt vevőm lett volna. Megértő volt, amiért saját hibámon kívül a termékem még egyszer megjelent a rendszerben. Így sajnálatos módon nem tudta azt megvásárolni. Csak pozitívumot tudok róla elmondani +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Bent maradt a termékem a rendszerben egy eladás után.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem tudott a termékért jönni, de maximálisan meg tudtam érteni az indokait. Értesített, így nem történt semmi baj :) Minden jót kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: családi okok miatt nem tudott érte jönni, amit maximálisan meg tudtam érteni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
72marhapokolt (143) (Eladó)
Semleges
2011.01.27. 19:30:03
190397129
A hölgynek több kivetése volt a csizmával kapcsolatba ami le volt írva, az áruhoz!
Másik fél: A Kedves ELADÓ 38-as méretű csizma kategóriában hírdette meg a 40-es méretű csizmát, és én mégsem adatm semleges értékelést, hanem Korrekt módon pozitívat!
Nagyon köszönöm, a semleges értékelést! Vissza akartam küldeni, de a kedves Partner, bár az Ő hibája a visszapostázás költségét nem volt hajlandó megtéríteni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
