Dina033_t (2498) 99.84% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2501 | 3561 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2529 | 3589 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2714 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Client:546031 (0) (Vevő)
Semleges
2019.02.21. 07:25:45
2725941605
Nekem hosszadalmas aki tünt az új jelszó kérés, hosszú, bonyolult a kapcsolat felvételi lehetőség is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru átvétele előtt derült ki a hiba, az előre átutalt vételár visszautalásra került.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel korrektül lezajlott. Az eladó kissé zavarodott, pontatlan leírása miatt nem azt kaptam amit vártam, így kissé rossz szájízt hagyott az ügylet.
Másik fél: A leírásban egyértelműen szerepel - meg lehet nézni - hogy a ruha ekrü színű, az anyaga pedig viszkóz. Ha ezek után a vevő számon kéri rajtam, hogy miért nem hófehér és pamut ruhát kapott, az szerintem nem az én zavarodottságomat jelzi. Szerinte külön rákérdezett a ruha anyagára, hozzám ilyen kérdés nem érkezett. Az másik ruhánál, másik eladónál történhetett. Nyilvánvaló, hogy két aukciót kevert össze a vevő, nem is lenne ezzel semmi baj, ha nem engem hibáztatna. Látom, azóta sem jutott el odáig, hogy tévedését beismerje. Nincs bennem harag, inkább szomorúnak tartom a dolgot.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Beteg voltam sajnos és a megadott időpontig nem tudtam teljesíteni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
leonstein (1916) (Vevő)
Semleges
2014.11.05. 12:58:23
1996718861
Az eladó meggondolatlan volt, és végül másnak adta el a nadrágot. Legközelebb több megfontoltságot kívánok, hogy mást ne érjen ilyen csalódást, mint engem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szerencsefia (368) (Vevő)
Semleges
2014.11.05. 11:44:55
1978566041
A termékleírásban hiba volt, ezért az eladó később közös megegyezés alapján nem is küldte el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Charlina65 (50) (Vevő)
Semleges
2014.08.18. 18:55:28
1948495169
Megnéztem, de nem vettem át a terméket.
Másik fél: 18 nap után, kifogást keresve nem vette át a tökéletes állapotú terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon korrekten járt el. Az áru nem túl nagy hibával rendelkezett,emiatt visszautalta a pénzt, az üzlet nem jött létre. Köszönöm szépen !! Üdv !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rajtam kívül álló ok miatt valóban nem tudtuk felvenni a kapcsolatot, így meghiúsult a vásárlás. Elnézést kérek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vétel sikeresen zajlott.
Másik fél: Szerintem is, de akkor miért semleges?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
glamour69_a (108) (Vevő)
Semleges
2014.06.02. 14:56:22
1903314221
Tisztelt Eladó! Nagyon sajnálom, ha Önnek a személyes átadás esetén a munkahelyét kell megjelölnie, ahol retteg a főnöke reakciójától. Az eddigi vásárlásaim esetében, soha nem okozott gondot, amennyiben a termék bármilyen oknál fogva nem felelt meg, pl. kicsi volt, vagy egyéb ok. Önnek szimpatikusabb lett volna, ha postázza, majd visszaküldöm a terméket, Ön pedig visszautalja az ellenértéket? Hihetetlenül viselkedett a munkahelyén, törölje ki a személyes átadást, ha ez ekkora gondot okoz Önnek.
Másik fél: Tisztelt "Vevő"! A munkahelyem a lakcímem mellett van megjelölve, kizárólag átadásra, azért hogy kedvezzek a vevőimnek, ne kelljen postaköltséget fizetniük. A termékkel pedig azért dolgozok annyit, azért méregetek, hogy senki ne üssön le két számmal kisebbet a kelleténél. A licitálással a vevő kötelezettséget vállal a termék átvételére - próba nélkül, amennyiben az megfelel a termékoldalon leírtaknak. Postán sem vettem volna vissza, csak mert a vevő nincs tisztában a saját méretével. Nem viselkedtem hihetetlenül, bár valóban nem szeretem, ha valaki az egyedi elképzeléseit nem egyezteti velem. A személyes átadást pedig megtartom a többség kedvéért, akik tisztában vannak a szabályokkal.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lehocsiga (1020) (Vevő)
Semleges
2013.12.12. 10:27:48
1823599934
Szerintem elég időt vártam, csak azért nem negatív, mert minden megkeresésemre válaszolt. :(
Másik fél: A terméket sajnos nem találtam meg, nem tudtam átadni a vevőnek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hinndenburg (267) (Eladó)
Semleges
2013.05.30. 17:16:04
1737040589
Nem sikerült a szállítást megoldani!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A szállítás nem volt megoldható, elálltunk közössen az adás-vételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner. Gyakorlott ügyes.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet nagyon gyorsan lezajlott, minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Scorpion974 (50) (Vevő)
Semleges
2012.12.13. 11:05:34
1675056269
Átvételkor derült ki a próba során, hogy két ballábas korcsolyát akart eladni. Mi lett volna, ha postán veszem meg?
Másik fél: Egyszerűen csak visszautaltam volna az árát. Nem feltételeztem a vadonatúj korcsolyáról, hogy nem egy pár. Ránézésre pedig nem láttam. Sajnálom, nekem is kellemetlen volt a dolog.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bodnar47_a (404) (Vevő)
Semleges
2012.11.05. 12:40:00
1663329767
Eladó, még az átvétel előtt jelezte, hogy a termék hibás.
Másik fél: Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiányos volt a termék leírása, mert nem közölte, hogy a termék hibás. A tunika bal ujjáról egy kb. 5 cm-es rész le lett vágva és visszaszegetlenül kirojtozódott. Pontos leírás alapján nem vettem volna meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csikmelinda (918) (Vevő)
Semleges
2011.11.06. 22:00:25
1496610413
Sajnos a terméket mégsem tudom megvenni. Elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt kapcsolat hiába irtam nem volt válasz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
brekkencs15 (52) (Vevő)
Semleges
2011.10.19. 19:40:48
1482726866
Minden rendben zajlott!
Másik fél: Megbeszéltem a kedves vevővel, véletlenül adott semlegest, pozitívat akart, de már nem tudja kijavítani.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megértő volt és számba vette, hogy új felhasználó vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azt írta,hogy a cipő nagyon szép állapotban van,ehelyett olyan cipőt kaptam aminek a belső oldalai szét vannak repedezve és taposva.A külső díszítést pedig már kétszer ragasztanom kellett.Az egyik cipő orránál pedig meg van karcolódva.Ezért NEGATÍVOT adnák neki!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
parakmelinda (76) (Vevő)
Semleges
2011.02.02. 17:32:33
1310713112
Valaki tévesen, rendelte meg helyettem, mert nekem csak egy 4.5éves fiam van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
