otvosramona (109) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 109 | 115 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 116 | 122 adásvétel |
| Az eladóként kapott 30 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Egészségügyi okok miatt nem tudott létrejönni az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egészségügyi okok miatt nem tudott létrejönni az adásvétel.Megkeresésekre nem jelzett. Kár nem keletkezett. A terméket újra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.motivaciotextil (3796) (Eladó)
Semleges
2014.06.18. 18:29:08
1920129797
A vevő indok nélkül elállt a vásárlástól
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő elállt vásárlási szándékátólNITTFA_v (1476) (Eladó)
Semleges
2013.05.17. 14:22:39
1732349051
szívem szerint negatívot adnék.A hiba jelzését korrektül fogadtam felajánlottam az azonnali cserét.A "kedves" vevőnek ez nem volt megfelelő,mert egyáltalán nem ismeri az internetes vásárlásra vonatkozó jogszabályokat.A fenyegetőző emailjeit nem vettem fel mert tudtam én jogszerűen járok el erre én voltam a lehető legbunkóbb ember a világon.Szégyelje magát SENKINEK NEM KÍVÁNOM VEVŐNEK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ezisazis13 (253) (Eladó)
Semleges
2012.10.20. 12:02:50
1652797226
A vevő jelezte hogy a terméket mégsem tudja megvásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt mégsem pénze a vásárlásra.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Anyagi okok miatt meghiúsult a vásárlásom. Az eladó nagyon türelmes, megértő volt. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsuzska1985 (76) (Eladó)
Semleges
2011.06.12. 20:53:33
1460013699
Meggondolatlan vásárlónak tartom, aki elhamarkodottan licitál. De mivel volt benne annyi, hogy szólt ezért nem adok negatív értékelést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő úgy meggondolta magát, a terméket nem kívánta átvenni!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
