Kovar161 (162) 94.02% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 140 | 198 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 165 | 223 adásvétel |
| Az eladóként kapott 164 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
computerparts15 (14) (Vevő)
Semleges
2018.07.30. 23:10:08
2636385980
Nem lehetett kapcsolatot létesíteni. A megadott szám nem kapcsolható. A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendbent ment, de azt fontos megemlíteni, hogy több mint egy hónapig tartott mire megkaptam a terméket. Ezért semleges, az eladó válaszolt az emailemre, ez korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék végül eljutott hozzám, és azzal nincs is semmi baj. Azért rendeltem innen, mert Magyarországról elsőbbségi levélként 2-3 nap alatt biztosan megjött volna. Erre sima levélként került feladásra, ami nem csak olcsóbb, mint amiért fizettem, de 10 nap feletti idő alatt jutott el hozzám.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben megkaptam a terméket, de a kommunikáción lehetne fejleszteni. Kaptam egy emailt, hogy elküldte a terméket, aztán kb. 2 hétig semmi. Email-re nem válaszol, telefonon elérhetetlen. De végül megkaptam a terméket hiánytalanul.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem is Magyarországról, hanem koreából érkezett, szóval jóval többet vártam rá, és ráadásul a kapcsolatot sem tudtam felvenni az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az áru a kifizetéstől számított 2 hét múlva érkezett meg Koreából... Mint kiderült, az eladó egy nemzetközi oldalról (a nevének a vége bay)rendelte meg nekem az árut, csak ezt elfelejtette közölni szval egy kicsit átverve érzem magam, emiatt nem ajánlom senkinek csak azért adtam sem léegest, mert a termék korrektül működik és a csomagolás is profi volt, de ez nem az értékelt eladó érdeme...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viktoriano_a (460) (Vevő)
Semleges
2018.02.16. 15:29:06
2587436537
A termék hosszú idő után megérkezett és minden rendben vele. Viszont az eladó magatartása, hozzáállása és kommunikációja elfogadhatatlan volt. Fontos, hogy a jövőben az aukció 'termék helye' rubrikában az áru valódi tartózkodási helye szerepeljen - a korrektség szempontjából ez elengedhetetlen! Az eladó repertoárjából hiányzott az egyenesség meg a már említett korrektség, melyek létfontosságúak az emberi kapcsolatok ápolása, üzletkötések terén.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az elado a fizetessel kapcsolatos uzenetemre azonnal valaszolt, majd azt igerte, hogy a penz beerkezeset koveto napon feladja az arut, ez nem tortent meg, tobb uzenetemre nem valaszolt, majd 1 het varakozas utan felhivtam. Masnap adta fel a csomagot. A termek amugy tokeletes. Csak a kommunikacio rossz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ritus11_v (825) (Vevő)
Semleges
2017.08.09. 14:10:21
2501860826
Sajnos az eladó nem tudta megoldani a személyes találkozót, az átutalt vételárat visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igéretével ellentétben nagyon későn kaptam meg az árút.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aki7gimsz (272) (Vevő)
Semleges
2017.06.12. 17:00:33
2483176424
A termékkel minden rendben volt, viszont az eladó a hét közepén azt mondta, hogy elküldte a csomagot. Pénteken rákérdeztem, hogy merre jár, mert a foxpost nem küldött semmit a feladásról. Azt mondta ránézett és már ott kellene lennie. Következő hétfőn jött az e-mail, hogy most adták fel. Semmi baj nincs azzal,ha valakinek nincs ideje vagy közbe jön valami, csak akkor mondja azt, hogy bocs még nem tudtam feladni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:35618007 (67) (Vevő)
Semleges
2017.04.17. 07:48:48
2458072826
Kissé hosszú ideig tartott mire a termék megérkezett. Így a húsvéti nagytakarításon a tervezett fugatisztítás elmaradt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Johanna1 (393) (Eladó)
Semleges
2017.01.20. 12:45:55
2416816142
Elállt a termék vásárlásától
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kérte az megnyert aukciótAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
