schlutter (281) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mikrovezerlo (275) (Eladó)
Semleges
2010.09.16. 22:35:17
180035419
Sajnos nem alkalmas az ivóvízre, de a vevő kedves, korrekt. NAGYON Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem alkalmas az ivóvízre, de a vevő kedves, korrekt. NAGYON Ajánlom mindenkinek!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Steffen11 (103) (Eladó)
Semleges
2010.06.05. 19:40:59
170371140
A legjobbakkal is előfordul.Ez van.
Másik fél: Kösz?????????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hidroplannord (34) (Vevő)
Semleges
2009.12.01. 18:09:37
58709568
Köszönöm a lehetőséget, remélem máskor sikerrel járunk.
Másik fél: időben történt
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hozzá nem értésem miatt nem a megfelelő terméket választottam, az eladó világositot fel, hogy ez nekem nem lessz megfelelő, amit ezúton is köszönök Neki.Ez egy pzitív értékelés lenne, de sajnos a rendszer nem engedi.
Másik fél: Így van.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Másik fél: A vevőnek nem volt pénze az árura.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreértettem az ajánlatot
Másik fél: Legközelebb figyelmesebben olvassa el a termék leírást.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A ház meg sérült az átvétel előtt , sajnos sérülten a vevőnek így nem kellett.
Másik fél: előfordul
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
velem volt a baj,nem volt net!!
Másik fél: Próbáljuk meg ujra.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
381100.Ferusz_v (117) (Vevő)
Semleges
2008.11.07. 16:36:29
99784753
Az eladó időben jelezte, hogy az árú tönkrement időközben. Korrekt vaterás, pozitív járna!!
Másik fél: Sajnos ez volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
POTAI UTÁNVÉTTEL KÉRTEM ,DE NEM ÉRKEZETT MEG A CSOMAG A MAI NAPIG...
Másik fél: Avevő nem vette át a csomagot,és vissza jött,buktam 1500ft!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hiányosan lett elküldve a termék.
Többszöri levélváltással sem sikerült a hiányzó darabot megkapnom.
Erről ennyit.
Másik fél: Tudom biztosan , hogy elküldtem
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
509320.nenethis (7) (Vevő)
Semleges
2008.03.08. 05:00:16
49016147
El álltam a vásárlástól,mert a hirdetésben bővebb
volt a kinálat a felszereltségben,mint a gyakorlatban,ugyanazért a pénzért.
Tiszt.Németh istván.
Másik fél: A vevő nem olvata a leírást
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kipróbálás alatt tönkrement a hajtás.
A partner megbízható,rendes,korrekt.
Másik fél: Sajnálom hogy így történt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az emailre nem kaptam választ.
Másik fél: Kezdő,de sajnos ő se válaszolt a levelemre, de többször is lehetne próbálkozni, van telefon is a világon,
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
