1Szivecske (40) 93.48% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Semleges, az első megbeszélt átvételnél nem jelent meg, illetve a személyes átvételt házhoz szállításként értelmezi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Családi okokra hivatkozva nem vette meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meggondolta magát.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jagabica (656) (Eladó)
Semleges
2012.10.28. 11:58:54
1629065636
A vevő nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jagabica (656) (Eladó)
Semleges
2012.10.28. 11:58:30
1629065417
A vevő nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sandoragi0 (273) (Eladó)
Semleges
2012.09.08. 16:26:00
1594572452
Megpróbáláskor sajnos nagy volt a vevőre a melegítő, így nem vásárolta meg,és én ezt meg is értem,semmi gond. A vevő kedves és szimpatikus volt,így pozitívat adnék neki, de mivel az adásvétel nem jött létre, így a rendszer csak semleges értékelést engedélyez :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létre, mivel személyes találkozáskor a melegítő sajnos nagy volt a vevőre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igen, valóban levélváltások után jött létre az üzlet, de nem értem ez miért baj? És tegyük hozzá, hogy ez mind azért volt, mert nem értette meg a kérdésemet... és ezért SEMLEGEST adni? nem is mondok inkább semmit...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árú nem saját, hanem turkálós volt, elfelejtette megemlíteni, hogy a kapucnián fehér festék folt található. Mosatlan , állatszőrös volt amikor megkaptam!
Másik fél: Az áru saját volt,a kapucnin nem volt festékfolt(akkor fotoztam volna,mint hiba)Minden eladó holmit kimostam mielött zsákoltam.Eladás után nem fogom ujra.Én ha veszek valamit mindig kimosom használat elött,tudod higénia !!!!!
