1Szivecske (40) 93.48% felhasználó összefoglaló oldala

93.48% pozitív visszajelzés
(43 Felhasználó adta)
93.48% pozitív visszajelzés
(43 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 42 98 adásvétel
Semleges: 7 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 51 108 adásvétel
Lakhely: Eger
Regisztráció dátuma: 2009.08.16.
Utolsó belépés: 2021.08.15. 21:26
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

taky81 (43) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2021.09.11. 19:20:27

Termékkód

3072564194

Semleges, az első megbeszélt átvételnél nem jelent meg, illetve a személyes átvételt házhoz szállításként értelmezi.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mephy6 (838) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.02.17. 14:27:38

Termékkód

1703429465

Családi okokra hivatkozva nem vette meg a terméket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meggondolta magát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

jagabica (656) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.10.28. 11:58:54

Termékkód

1629065636

A vevő nem jelentkezett a termékért.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

jagabica (656) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.10.28. 11:58:30

Termékkód

1629065417

A vevő nem jelentkezett a termékért.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

sandoragi0 (273) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.09.08. 16:26:00

Termékkód

1594572452

Megpróbáláskor sajnos nagy volt a vevőre a melegítő, így nem vásárolta meg,és én ezt meg is értem,semmi gond. A vevő kedves és szimpatikus volt,így pozitívat adnék neki, de mivel az adásvétel nem jött létre, így a rendszer csak semleges értékelést engedélyez :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létre, mivel személyes találkozáskor a melegítő sajnos nagy volt a vevőre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

coool91 (283) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.11. 22:09:45

Termékkód

1518795374

Igen, valóban levélváltások után jött létre az üzlet, de nem értem ez miért baj? És tegyük hozzá, hogy ez mind azért volt, mert nem értette meg a kérdésemet... és ezért SEMLEGEST adni? nem is mondok inkább semmit...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

azna21 (178) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.06. 15:49:47

Termékkód

969695603

Az árú nem saját, hanem turkálós volt, elfelejtette megemlíteni, hogy a kapucnián fehér festék folt található. Mosatlan , állatszőrös volt amikor megkaptam!
Másik fél: Az áru saját volt,a kapucnin nem volt festékfolt(akkor fotoztam volna,mint hiba)Minden eladó holmit kimostam mielött zsákoltam.Eladás után nem fogom ujra.Én ha veszek valamit mindig kimosom használat elött,tudod higénia !!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.