Maulizimmer (326) 98.5% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 329 | 383 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 347 | 402 adásvétel |
| Az eladóként kapott 114 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
VISZKOKcenter (632) (Eladó)
Semleges
2013.11.12. 09:37:50
1792519526
A vásárlót ettől függetlenül ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló nem jött a termékértAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az ágy méretével kapcsolatos félreértés miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
poppybaba (187) (Eladó)
Semleges
2012.08.29. 23:20:59
1608478763
Pozitívat adtam volna, de a rendszer nem engedi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre a találkozó.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Angyalka80 (447) (Eladó)
Semleges
2012.08.10. 08:56:52
1619849516
A vevő kedves és gyorsan kapcsolatba lépett velem. Éppen lakást festünk és a festék egy rakás ruhára ráömlött, amelynek egy részét nem tudtam már megmenteni... Köztük sajnos ezt sem. Elnézésedet kérem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az áru tönkrement.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Angyalka80 (447) (Eladó)
Semleges
2012.08.10. 08:54:27
1619847104
A vevő kedves és gyorsan kapcsolatba lépett velem. Éppen lakást festünk és a festék egy rakás ruhára ráömlött, amelynek egy részét nem tudtam már megmenteni... Köztük sajnos ezt sem. Elnézésedet kérem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az áru tönkrement...:(Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem ált módomban eddig válaszolni(inaktiv fiokom volt tartozás miatt),de most megteszem a pénz megérkezése után másnap feladtam a terméket a vevő sima levélként kérte igy én felelőséget vállalni a termékért nem tudtam!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
14573958.szerena888 (4) (Vevő)
Semleges
2012.04.06. 23:58:20
1562112911
nem vettem át
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
philstarck (1056) (Eladó)
Semleges
2012.02.19. 16:18:03
1531852442
Sajnos eddig nem észrevett hiba miatt, úgy gondoltam tisztességesebb a terméket ilyen formában nem eladni a vevőnek. Köszönöm a megértést, értékelésem POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem várt hibaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem lett jó a termék, de mindenképp pozitívan tudok nyilatkozni! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dorcika002 (261) (Eladó)
Semleges
2012.01.15. 22:11:47
1499252945
Részemről is semleges, sajnálom, a terméket azért küldtem el korábban,mert úgy emlékeztem, hogy már megtörtént az utalás. Sima postán volt, eddig minden termékem megérkezett, érdekes hogy pont az nem amit előre küldtem el. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem kapta meg a terméket, én pedig pénzt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtam pozitivan ertekelni, mert a rendszer nem engedi sikertelen adasvetel eseten, de az adasvetel miattam hiusult meg, nem tudtam eljuttatni a termeket. Ajanlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Miattam hiusult meg, nem tudtam eljuttatni a termeket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dieselboy (441) (Eladó)
Semleges
2011.10.12. 19:21:06
1486320092
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, mert másra számított kép alapján, így az adásvételt sikertelen volt. Egyébként korrekt pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagy csalódás volt.Mindent egyeztettünk,és a nyertes licit ellenére sem vehettem meg a ruhát,mert már eladta másnak,bár a leütést követően rögtön jelentkeztem.Egy negatív értékeléssel nem lennék se szebb,se gazdagabb.Elismerte a hibát,ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem kérte az árut
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
