14482662.gruberrozsa (127) 95.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 133 | 160 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 145 | 173 adásvétel |
| Az eladóként kapott 22 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
lekinagyi (51) (Eladó)
Semleges
2011.09.04. 09:49:37
1466190235
Előszezoni áron nincs kiadó apartman főszezonban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Előszezoni áron nincs kiadó apartman főszezonban.A vevő figyelmetlen volt.A terméket nem kívánta megvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Beatrix699 (168) (Eladó)
Semleges
2011.02.03. 17:29:53
1437116843
A tranzakció félreértés miatt nem jött létre, de a vevő korrektül járt el. Pozitívat adnék ha lehetne.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértés volt a licitálás.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
borika00_v (114) (Eladó)
Semleges
2011.01.30. 14:23:19
1437143554
Sajnálom hogy nem jött össze, de legközelebb elöbb mérj aztán licitálj. Nem jó ez miatt rontani az értékeléseidet. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elöbb licitált, s aztán mért.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nnanaa777 (610) (Vevő)
Semleges
2011.01.02. 21:17:40
1291890104
Sajnos a tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nnanaa777 (610) (Vevő)
Semleges
2011.01.02. 21:17:18
1287915872
Sajnos a tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
én nem irtam hogy jó a huzó része!elkell olvasni azt a részt is amit az ember ir a( kérdések és válaszok )!szóval nem hibáztam mert én odairtam ,hogy nem jóóó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
