Ancsita878 (144) 98% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 147 | 159 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 162 | 176 adásvétel |
| Az eladóként kapott 87 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Edit402 (8889) (Eladó)
Semleges
2015.01.09. 11:33:51
2023829054
A vevő adatai nem voltak megfelelőek, a kapcsolatfelvétel lehetetlen, az e-mail címről az az értesítés jön vissza, hogy a "címzett ismeretlen, a levél nem továbbítható"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A külföldi beszállító hibájából nem jött létre a vétel.Az eladó korrekt,kedves.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
yasmine666 (709) (Vevő)
Semleges
2012.12.02. 14:17:24
1656376727
Az adás - vétel az én hibámból nem jött létre. Sajnálom. Egyébként ajánlom az Eladót mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A meghírdetett árúval az eladó nem rendelkezik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jöt létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem sikerült ,de pozitívat érdemel!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre mivel sajnos a haj színe nem illeszkedett pontosan a vevő hajához.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon korrekt vol, miattam nem jött látre sajnos az adás-vétel!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner kedves volt és korrekt! Sajnos a lábbeli külföldről érkezett volna és valahol útközben eltűnt! A pénzt visszafizette! Köszönöm és sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
chanelbaba81 (113) (Vevő)
Semleges
2010.10.05. 09:00:31
181837117
sajnos nem jött letre mert nem tudtunk szemelyesen talalkozni,ezt az arut meg csak igy lehet atvenni,de nagyon kedves az eladó!!
Másik fél: Valóban,felmentem Pestre és a vásárló elfoglaltsága miatt nem tudott megjelenni a személyes találkozón.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt és megbízható vaterás :-) Az adás-vétel azért nem jött létre, mert nekem nagyon hamar szükségem lett volna a termékre, amely nem volt megoldható.
Másik fél: Így van sajnos ezért nem jött létre:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elmaradt a személyes átvétel mert nem kaptam választ
Másik fél: Most látom ,hogy valóban elfelejtettem válaszolni arra az emailre.:(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1388506.rakimd (1) (Vevő)
Semleges
2010.06.30. 14:35:49
172907135
Majd legközelebb...határidő nem volt..ahogy termék sem..
Másik fél: Valóban elfogyott a termék mire a vásárló a leütést követő 2hétig nem jelentkezett és azt sem közölte milyen színre lenne szüksége.De amikor végre jelentkezett írtam ,hogy kb 1 hét és meglesz a termék, amire ő már nem válaszolt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
