Beat- (194) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 194 | 214 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 199 | 219 adásvétel |
| Az eladóként kapott 105 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
rahan71_v (86) (Eladó)
Semleges
2012.06.09. 17:29:18
1595132636
Sajnos csak semleges lehet a minősítés, mivel a Vatera rendszere ez esetben nem engedi a pozitívat, ettől független és a tranzakciót több szempontból is pozitívnak értékelem; többek között a vevő korrekt, készséges, kommunikatív volt, mindenben tartotta magát a szóban megbeszéltekhez. Csak ajánlani tudom +++!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő szakember tanácsát kérte ki, aki további, eddig nem ismert információkat közölt a termékkel kapcsolatban, ekképp közös megegyezéssel a tranzakciót nem bonyolítottuk le.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
diamand18 (66) (Eladó)
Semleges
2012.05.14. 14:18:25
1583927534
Meggondolta magát,ezért az üzlet meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
201841.kaymanee (144) (Eladó)
Semleges
2011.06.05. 08:41:27
1456194961
Sajnos nem erre gondolt. De a vevő nagyon korrekt! Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
17816029.19791026 (210) (Eladó)
Semleges
2010.12.16. 22:05:05
1336430463
MINDEN RENDBEN VOLT CSAK A KÉSZÜLÉKNEK VALAMILYEN HIBÁLYA VOLT ÍGY NEM MŰKÖDÖTT MEGFELELŐEN.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a készülék nem működött megfelelően valamilyen rejtett hibálya volt amiről nem tudtam,természetesen a vevő pénzét visszautaltam és utólag is elnézést kérek tőle!!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
