banditStore (2) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Lakhely: Szombathely
Regisztráció dátuma: 2010.04.21.
Utolsó belépés: 2012.01.05. 11:28
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
A készüléket az ígérthez képest 1 héttel később kaptam meg. Azonnal felhívtam a hirdetőt, hogy a telefon jó, de az aukcióban szereplő egyik tartozék (microSD) nincs benne. Megígérte, h értesíti az eladót (ő csak hirdető), h küldje el. Azóta SMS-ben, email-ben kérdezgettem, megkapom-e; válaszra se méltatott. Kiderült, h a hálózati töltő se jó. 1 hónap telt el, ezek u lezártnak tekintem a témát. Mindig betartom a játékszabályokat, partnereimtől is ezt várom el. Pozitív megítéléshez ez most kevés.
Másik fél: Sajnos nem tudtam feladni rögtön, mert az én készülékem sem érkezett meg időben, viszont remélem a készülék megfelel. Ilyen áron a mai napig nem lehet kapni ezt a típust.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
