Jucuska123 (191) 97.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 196 | 472 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 205 | 481 adásvétel |
| Az eladóként kapott 83 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevővel nem volt semmi gond,gyors, pontos, kommunikatív vásárló, azonban csomagolásnál vettem csak észre, hogy van a felsőn egy pici lyuk, ezért így nem tudtam eladni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: csomagolásnál vettem észre, hogy van rajta egy pici lyuk és így nem akartam odaadni, mivel hibátlannak hirdettem meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
K_E_Timi (3092) (Eladó)
Semleges
2012.05.21. 15:31:30
1580806904
A megbeszélt idő már egy hete lejárt. Azóta se kép, se hang. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.papirzacsko07 (0) (Vevő)
Semleges
2012.04.26. 14:12:04
1545736739
Bocsika korházbol nem igazán tudok intézni semmit az inkfartus nem jéték
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos mindketten szenvedő alanyai lettünk egy félreértésnek. Az eladó szívességből meghirdette az árut amit ídöközben eladtak ,de nem szóltak neki. Az eladóval megbeszéltük a problémát és harag nélkül elváltak útjaink.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
