Ttrish_a (471) 98.55% felhasználó összefoglaló oldala

98.55% pozitív visszajelzés
(477 Felhasználó adta)
98.55% pozitív visszajelzés
(477 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 465 584 adásvétel
Semleges: 13 adásvétel
Negatív: 0 0 7 7 adásvétel
0 0 484 604 adásvétel
Az eladóként kapott 228 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2010.04.23.
Utolsó belépés: 2020.09.17. 18:43
Inaktív!
5 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

flamingostoresc (4355) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2020.05.17. 08:27:30

Termékkód

2908202150

A csütörtökön fizetett terméket 3. munkanapon adtuk fel. A mi hibánk, sajnáljuk és elnézést érte. Városban a korona mizéria miatt nem minden nap postázunk jelenleg. Lekezelőek nem voltunk, jeleztük mikor és miben, hogyan adtuk fel. Elsőbbségi postakész lévén 1-2 napon belül ott kell hogy legyen.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bbfkgy (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.09.05. 12:53:18

Termékkód

2320760414

Az elmaradat tranzakciónak az oka nem más mint hogy nem kaptam meg az eladótól a vásárlásom szándékára a választ. A net "bosszúja" lehetett mert az elmarasztalásokat megkaptam :-( . Utólagosan sem találtam a levelezésemben az eladó reagálását. Az már jobban bosszant hogy a levelemre már nem is válaszol az eladó. Sajnálom !

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

qupak88 (28) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.05.14. 16:41:34

Termékkód

2247047363

Az eladó gyors, pontos volt, viszont a tőle vásárolt 4 db gumiabroncs elmondása szerint "még ezt a szezont kibírja", viszont a csak 2 db volt használható a többi a kukában végezte, mivel a gumis nem válalta hogy azokat felszerelje. Összeségében igy sem jártam olyan rosszul mivel kis pénzért kaptam két használható gumit.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

aruhazinfo (6437) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.06.01. 10:52:27

Termékkód

2081933825

sajnos nem tudtam megjavítani a távirányítót.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem tudtam megjavítani a távirányítót.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Mara264 (82) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.10.24. 18:18:24

Termékkód

1978209695

-------------

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

jelvenyem (764) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.10.11. 21:24:56

Termékkód

1494270920

Nem valósult meg, a vevő nem fizetett.
Másik fél: 3év után leértékelsz semlegesre es ráadásul hazugságot állítasz rólam??? Holott én pozitívat adtam,mivel kifizettem a terméket és át is vettem postai úton!!! Hát gratulálok!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1516426.EperFalat (12) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.04.26. 13:35:51

Termékkód

1745026610

Sajnos nem jött létre az adás vétel mert a csütörtöki napon kaptam egy levelet hogy adjam meg a bánszámlaszámomat és a postaköltség értékét és a vevő már másnapra szerette volna a hajat ahhoz képest hogy a pénz még nem volt a számlámon. A postaköltség értékére visszatérve igen hibáztam mert 600 Ft-ot kértem volna (mert sajnos nem vagyok még otthon a postás dolgokban) de miután felvilágosított a vevő bocsánatot kértem és az Ő általa adott összeg marad volna a postaköltség. Erre Ő besértődött...
Másik fél: Hazudozásból kitűnő! Kedden írtam neki rögtön miután leütöttem az árút,aztán szerdán is mert nem reagált és csütörtökön méltóztatott visszaírni,amikor is közölte h ő csak kedden tudja feladni a csomagot, és semmiféle bocsánat kérés nem volt,miután még megpróbált átb...ni a pk-el is! Senkinek nem ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hisztis türelmetlen vevő...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

xwerson_2010 (52) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.02.27. 17:59:06

Termékkód

1712391734

Az adás - vétel nem jött létre. Személyes átvételt szerettem volna, de ezt az eladó nem vállalta. Sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1950991.cooltel (902) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.10.08. 20:45:23

Termékkód

1653089372

A vevőnek sürgős volt és nem ért el engem. Biztosan jófej, talán legközelebb összejön.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek sürgős volt és nem ért el engem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

esztifuti (21) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.17. 01:47:37

Termékkód

1465137200

az adásvétel nem jött létre

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

esztifuti (21) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.17. 01:47:15

Termékkód

1465137199

az adásvétel nem jött létre

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Invictus888 (191) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.03.08. 14:21:40

Termékkód

1544478662

Az termék méret probléma miatt visszavételre került,de a vevő az adás-vétel kapcsán maximálisan pozitív hozzáállást tanúsított...a rendszer sikertelen adás-vételnél eladói részről csak semleges értékelést engedélyez,de részemről POZITÍV!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méretben nem felelt meg
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Rocky_a_hu (2314) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.01.28. 13:16:37

Termékkód

1436267533

Az utalást kedden kaptam, de a DVD pénteken kiszállításra került, szerintem időben megérkezett, mert mondta a kedves vásárló, hogy szombaton szeretné ajándékba adni. Sajnos érthetetlen vásárlóval volt dolgom, kb. 5-ször hívtam a mobilján, de nem volt elérhető, hogy pontosítsam a címet.
Másik fél: Ebből is látszik h az eladó mennyire figyelmetlen,mivel nekem péntekre kellett,nem szombatra,mindegy meg is kaptam péntekre. Ami a címet illeti szerintem elég világosan le voltak írva az adataim,nem értem ezen mit kellett volna még egyeztetni...Másrészről 5 nem fogadott hívásom nem volt,a telefont ha néha nem veszem fel az talán azért lehet,mert dolgozok! De érdekes,mikor felvettem és beszéltünk akkor nem esett szó "cím egyeztetésről"... Erről ennyit

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.