zsol053 (195) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 195 | 207 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 213 | 225 adásvétel |
| Az eladóként kapott 170 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Semmi gond elfogyott az a tipus majd remélem legközelebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vasarlastol nem alltam el, a penzt masnap kifizettem. Az arut a napokban meg is kaptam. Minden rendben zajlott. Koszi a termeket !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bakos75_2010 (175) (Vevő)
Semleges
2015.08.21. 19:36:19
2084296298
A vámolással voltak gondok .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bergmanndani (1) (Vevő)
Semleges
2015.08.04. 12:48:52
2105390654
Sajnos készlethiány miatt nem tudtam megvenni a terméket, azonban a partner rögtön ajánlott más termékeket, naponta többször is levelet váltottunk, telefonon is beszéltünk, mindig elérhető volt, és nagyon megértő, korrekt. Amikor mondtam, hogy a többi termék nem tetszik, elfogadta, és mentegetőzött, holott nem az ő hibája, hogy készlethiány volt, majd vissza is utalta a pénzt. Maximálisan megbízható, ezúton is köszönök mindent! Kérem ezt elolvasva vegyék figyelembe az értékelésemet!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zoltankekes (315) (Vevő)
Semleges
2014.11.27. 16:14:24
2008924973
Korrekt partner.Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nehéz helyzetben vagyok. Az eladót 100%korrektnek éreztem.Csak a termék nem az aminek hirdették. GTX 650- nek hirdették, ami a kép alapján lehetett is. De ami érkezett azon a GTX 780-volt. Ami ugye egy csúcs kártya. De pont úgy nézett ki mint a képen a 650. A tápkábel egy 6 pontos, ami nem valószínű, hogy kihajtaná a 780-t. Driver lemez nem jött hozzá. Leszedtem hozzá a legújabb geforce drivert amivel nem igazán működött, még a régebbi játékok sem. Olyanok amik a régi nvidia 4890- el simán mente
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megrendelés után minden rendben ment, a terméket megfelelő idő alatt kézhez kaptam, de nyilvánvalóan hamisítvány volt!!! Az eladóval az egyezkedés nem ment zökkenőmentesen, de végeredményben a vételárat visszautalta én pedig visszaküldtem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gabriel089 (16) (Vevő)
Semleges
2014.08.10. 22:09:43
1942832255
Elálltam a vásárlástól, de minden rendben zajlott semmi probléma nem volt!Nagyon megértő, segítőkész korrekt és barátságos!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:37372304 (2) (Vevő)
Semleges
2014.08.05. 18:41:00
1943623907
Még nem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék a leütéskor nem volt készleten. A Partner kedves és segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam meg a megrendelt terméket, félreértés miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, ajánlom!!! Az árú sajnos nem jött meg, az összeg időben, kérésre vissza lett utalva. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem volt adás vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lacikacska551 (0) (Vevő)
Semleges
2014.07.07. 18:33:17
1918224293
A vásárlás azért nem jött létre,mert csak pénz előre utalással lehetett a terméket megvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos elfogyott neki, én meg máshonnan rendeltem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fredmello01 (89) (Vevő)
Semleges
2014.06.16. 22:40:42
1900542134
Az eladó "elfelejtette" említeni,hogy ebay-ről rendel és egy hónapot kell várni a csomagra! Onnan én is tudtam volna feleannyiért,de sürgős lett vna,azért vateráról rendeltem! Ne vegyetek tőle semmit!
Másik fél: A leírásban benne volt hogy a terméket külföldről rendelem. NAGY ZÖLD BETŰVEL MAGYARUL! Így: A termék külföldről érkezik ezért a szállítás 10-25 nap kérem ennek tudatában vásárolj.
Köszönöm.
Tudom, hogy semleges, de kérem mielőtt rendel valaki az előtt legyen szíves elolvasni a termék leírást. Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még nem jött meg az áru, az eladó közlése szerint pár hét
Másik fél: A termék 10 - 25 munkanapba is bele telhet míg önhöz megérkezik. Ez benne volt a leírásban. Ön rendelt tőlem 05.21. Tehát maximum 06.21-ig várni kellett volna a vissza jelzéssel.
Írtam önnek meddig fog megérkezni az ön lakására a termék. ennek ellenére ön készített egy semleges vissza jelzést ami szerint nem kapta meg a terméket 14 napra!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
