pannim (684) 99.85%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 685 | 981 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 694 | 990 adásvétel |
| Az eladóként kapott 734 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
zsozsika88 (122) (Vevő)
Semleges
2011.08.15. 22:15:29
1468857560
Az eladó nem találta meg a terméket, de készséges volt a további dolgok lebonyolításában, más lehetőséget is ajánlott!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
19685523.niklo_2010 (37) (Vevő)
Semleges
2011.07.10. 16:01:13
1456785905
Heteken át nem jártam az oldalom, rengeteg elmaradásom van, köztük ez is. Elnézést kérek az esetleges kellemetlenség miatt. Köszönöm, N
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rednben volt, de a ruha L-es méretnek volt írva, és a cm-ek elszámolva, M-es méretként tovább kell rajta adnom, sajnos vesztettem rajta... :$
Másik fél: A ruhában L-es méret van, és pontosan lemértük a centiket. Ha hibázunk és jelzed, visszaveszem a ruhát. Érdekes módon, amikor újrahirdetted, centire pontosan ezeket az adatokat adtad meg... Vagy Te is rosszul mértél???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SusieMason (26) (Vevő)
Semleges
2011.05.15. 09:12:05
1446236007
A termék nem egészen felelt meg a leírásnak, mivel a róla készült képen egy élénk világoskék felső szerepel 42-es méretben. A felső viszont mikor megékezett határozottan zöld színű volt, és még egy 38-as méretre is kicsi. A színnel még nem is lett volna baj, mert még így is tetszett, de mivel a méret sem felelt meg a valóságnak, így nem tudok pozitív értékelést adni.
Másik fél: Másfél hónapja Nála van a termék, most vette észre, hogy mégsem jó? Új, címkés, a beleírt méretet adtuk meg PONTOSAN lemért adatokkal. Semmilyen problémát nem jelzett a vevő a vásárlás után. A pozitív értékelésünkre másnap egy semlegessel reagálni igazán korrekt dolog...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzeltnerZita (101) (Vevő)
Semleges
2011.04.13. 17:51:06
1447815686
Bevallom, nagy csalódás volt, hogy bár konkrétan rá is kérdeztem, hogy nincs-e rossz szaga a ruhának, mégis bűzlött a cigaretta szagtól. :-((( Pedig épp a rossz tapasztalatok miatt kérdeztem. Az anyaga sem nyerte el a tetszésem, de hát már mit tudok tenni... Az eladó kommunikációjával ezen kívül nem volt gondom, a csomag időben érkezett. Ennyi.
Másik fél: Nálunk SENKI sem dohányzik, soha nem is dohányzott, maximum Önnél kerülhetett rá cigiszag. Az anyaga meg volt adva a termékleírásban, nem volt kötelező megvenni, ennek ellenére ha mégsem tetszik elég lett volna egy e-mailt írnia és kicserélem. Nekem nem szólt, hogy bármi problémája lenne. Javaslom, legközelebb kommunikáljon az értékelés megírása előtt..
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem találta meg az árut, így nem tudta küldeni az árt. Korrektek tartom, mert ezt megírta nekem, és vissza is utalta a pénzem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt eladó, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
951105.Roxy80_a (528) (Eladó)
Semleges
2010.06.26. 20:54:48
171921616
Szuprer POZITÍV üzletfél, gyors pontos rugalmas. Mindenkinek jószivvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méret miatt nem felelt meg az árum,Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
