Summer924 (168) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Szucsixxx (139) (Eladó)
Semleges
2018.09.23. 00:22:51
2662344518
Az adás vétel még nem zárult le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel még nem zárult le.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Castorp17 (61) (Eladó)
Semleges
2018.01.05. 13:35:38
2571034808
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg neki, így az adásvétel sikertelenül zárult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden nagyon rendben történt, de sajnos mégis meghiusúlt a az adás-vétel. Ugyanis az ágyat nem tudták levinni az emeletről, ehhez profi szállítók kellettek volna, de az már úgy megdrágította volna a dolgot hogy már nem érte volna meg. Nagyon sajnáljuk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudták az emeletről levinni az ágyat a szűk hely miatt...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
garancz77 (35) (Eladó)
Semleges
2014.04.29. 19:24:29
1889145860
A termék megrongálódása miatt nem történt meg az adásvétel, amelyről nem tudtam előre. Bánt, elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladandó tárgy megrongálódott és nem tudtam róla, időben.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bebeszabi (190) (Eladó)
Semleges
2010.08.18. 14:55:23
176787402
Nagyon korrekt partner. Szívem szerint pozitívot adtam volna, de sajnos nem engedi a vatera.
Másik fél: Fátylat rá !!! Több is veszett Mohácsnál !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevőnek nem felelt meg az áru.Különben kapcsolattartó vaterás.
Másik fél: Így történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendkívül megbízható,gyors parner.Mindenkinek meleg szívvel ajánlom!Az adás-vétel egyéb okból nem jött létre!
Másik fél: Szimpatikus,kedves,toleráns eladó,tüneményes család!
Sajnálom,hogy most nem sikerült üzletet kötni, remélem a jövőben még lesz egymáshoz szerencsénk! Ismételten köszönjük az ajándékot, változatlanul nagyon finom!Mindenkinek bátran merem ajánlani!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
