zsmith (83) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(83 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(83 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 83 88 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 88 93 adásvétel
Az eladóként kapott 47 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Debrecen
Regisztráció dátuma: 2009.09.06.
Utolsó belépés: 2020.08.13. 14:43
Inaktív!
4 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

gmalik93 (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2018.11.02. 17:28:03

Termékkód

2694114134

Az üzletkötés meghiúsult a hibámból fakadóan! Ettől függetlenül mindenkinek ajánlani tudom az üzletfelet.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

cornel26 (14) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.10.02. 08:37:08

Termékkód

2128067582

A vásárlás az én hibámból nem valósúlt meg. Az eladó nagyon gyors. Ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

patmagic (640) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.11.05. 19:50:51

Termékkód

1819538999

Sajnos a hirdetés feladása előtt nem teszteltem le teljesen a készüléket! Még egyszer elnézést! Csak ajánlani tudom! ++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A meghírdetett termék hibás volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1975190.budaialex (27) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.03.28. 12:45:09

Termékkód

1564499939

Sajnos nem tudtunk időpontot egyezteti de teljesen korrekt fél volt. Csak ajánlani tudom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időpont egyeztetés
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Ritya (649) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.11.04. 22:24:23

Termékkód

1293177462

Sajnos mégsem ezt a típust szerettem volna. Megbeszéltük az eladóval. Nagyon kedves, korrekt volt! Mindenkinek ajánlom! Csakis +++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.