konakri_a (1935) 98.54% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1964 | 2102 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 143 | 144 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 29 | 31 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2136 | 2277 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1995 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az áru nagyszerű, az eladó készséges és korrekt volt. Az áru egyik darabjáról kiderült, hogy hibás, az eladó kicserélte és a saját költségén újra küldte a postapontra. Ez teljesen korrekt eljárás. Azonban egyrészt nekem sürgős szükségem volt a rendelt árura, és a késedelem kellemetlenséget okozott; másrészt a késedelem okáról ismételten is csak az én kérdezősködésemre kaptam információt. Összességében és végül is inkább pozitív a tapasztalatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos méretproblémák miatt nem jött létre az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elállok a vásárlástól,mert az eladó úgy tüntette fel a terméket ,hogy személyesen átvehető később viszont kiderült hogy nincs a birtokában és utaljam el előre a pénzt utána majd egyszer megkapom! Nem ismerem az urat, tehát csak úgy egy idegen embernek nem fogok elutalni 87000 forintot!!! Ez inkorrekt eljárás!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A meghirdetett méretben és színben nem volt készleten a termék. Más méretben és színben lett volna, de az meg nekem nem volt megfelelő. Ettől eltekintve gyors, segítőkész partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.propersonal_t (27) (Vevő)
Semleges
2013.08.27. 10:43:20
1789889915
Az eladó készséges volt. A tranzakció azért nem jött létre, mert nekem számlára lett volna szükségem, és elkerülte a figyelmemet, hogy az eladó az új termékre sem ad számlát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A sátor alja szakadt és viseltes volt, a ponyva koszos volt és nem bontatlan csomagolásban érkezett. Amúgy a szállítás, illetve a termék visszajuttatása flottul ment, a termék hibáján kívül az eladó minden szempontból korrekt volt, még a szállítási költséget is visszatérítette. Máskor is vásárolnék tőle, de megkérném, hogy ne bontsa fel a terméket, ha azt ígéri, hogy gyári bontatlan csomagolásban kapom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adás-vétel nem valósult meg, mert a termék mérete nem felelt meg (és nem egyezik meg a leírtakkal)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt Partner, ajánlom. A termék minősége kifogástalan. A szállítási határidőben csúszott 3 napot, ami azonban bőven tűréshatáron belül volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szemelyes atvetel megszervezese nem ment gordulekenyen, de az elado korrekt volt, a termekkel pedig elegedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Talán majd legközelebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket, sajnos, egy másik vevő szerezte meg az orrom előtt, vagyis nem én voltam a vevő. Mindez az eladó és az én hibámon kivül történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm az ügyíntézést! Nekem pozítiv a véleményem az eladóról, sajnos a termék elfogyott!!!( e miatt semleges ,a vatera szabályait figyelembe véve) Kommuníkativ eladó! Mindenkinek ajánlom! Szép nyarat kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a készleten lévő áru mégsem volt készleten. Ígéret hegyek és több mint egy hét múlva volt átvehető az áru. (30perc múlva átvehető)A kommunikációba probléma nem volt.Az áru kifogástalan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
folkdancer (44) (Vevő)
Semleges
2013.08.02. 13:29:17
1774696004
Sajnos nem azt a terméket kaptam meg, amit rendeltem, mert az nem érkezett meg időre. A helyettesítő termék elfogadható, de jobb lett volna az eredeti verzió.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel sikeresen létrejött. Nem volt semmi nagyobb probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem vásároltam meg, kisebb volt, mint gondoltam, ilyen zsákom van már
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eredetileg kínált lakat "gagyi" zárral ár-érték arányban nem volt versenyképes. A felkínált csere-zárat (ez 500 ft-tal drágább volt) elfogadtam, ami viszont jónak bizonyult. Minden további Vásárlónak javaslom, hogy megvétel előtt kérjen megtekintési lehetőséget az Eladótól.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Összességében rendben volt, a sátor a hirdetett új helyett inkább újszerű állapotú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árú végül is 7 nap késéssel megérkezett. Az árú nem összehajtható,hanem szétszedhető.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
OnlineHajbolt (113) (Vevő)
Semleges
2013.07.12. 17:33:46
1750418036
Megvettem kifizettem de még nem mentem el érte. Az eladó barátságtalan.Mindegy a terméket amint lesz lehetőségem elhozom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket átvettem az volt benne amit kértem, viszont a leírt 1 éves garancia nem tudom mennyire valóságos, mivel nem kaptam róla semmi papírt, azt mondták küldenek adásvételit email-be de azóta se kaptam meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A meghirdetett termék képe nem egyezett a valós termékével, ezt jeleztem személyes átvétel során. Ezután érdeklődtem email-ben egy lehetséges alternatíva felől, amire nem kaptam választ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem reagált a megkeresésre:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végül nem kaptam meg a terméket,mert nem tudtuk megbeszélni az átvétel időpontját,de az eladó addig korrekt,megbízható volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ez nem cég, hanem egy magánember. Külön szerződést ad a garanciához. Az új sátor ki volt bontva, nem az eredeti csomagolásában kaptuk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ilyen bőröndöt kerestünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre vásárlás, de nem az eladó hibájából, attól függetlenül, korrekt és pontos! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méretprobléma miatt a terméket visszaküldtem. Nagyon korrektül, gyorsan kezelték a visszavételt, minden problémamentesen zajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tévesen kétszer lett megrendelve az áru
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
editmagloczki_v (220) (Vevő)
Semleges
2013.05.06. 12:11:20
1749022643
Sajnos az adás-vétel az én hibámból adodóan nem jött létre, az eladó kedves és megértő volt ennek ellenére. Köszönöm és elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm az eladó rugalmasságát és hozzáállását. Korrekt, megbízható partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre, mert a beszállítónál elfogyott az akciós készlet. A termékoldalon eladó jelezte, hogy leütés előtt érdeklődjünk a termék elérhetőségéről, így elfogadom a helyzetet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos rajtam kívülálló okok miatt meghiúsult az üzlet. (valakin segíteni akartam de felültetett.) Én tanultam belőle. Remélem legközelebb nem ez fog történni. Az eladó maximálisan korrekt és gyors, vásároljatok tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kicsúsztunk az időből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fakakasok (120) (Vevő)
Semleges
2013.04.04. 19:53:15
1715133431
Megtörtént az átvétel!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru rendben volt, kifogástalan és a leírtakkal egyezett, de garancialevelet nem kaptam hozzá.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rendben volt , de a képekből nem derült ki , hogy már meg van horpadva az edény.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon korrekt megbízható és segítőkész. A vásárlás nem jött létre mert én meggondoltam magam. Szívesen ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt jó számomra a megrendelt termék. Ettől függetlenül ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
andesz25_t (76) (Vevő)
Semleges
2013.03.05. 09:25:45
1710588608
Sajnos, a táska nem volt megfelelő méretű, így az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tortent meg a tranzakcio az en hibambol. Elnezeset kerem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket a 8 napos visszavásárlási időn belül visszajuttattam, mivel a termék mérete nem lett megfelelő. A vételár visszautalásra került, a partner korrekt, pontos, mindenkinek maximálisan ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre a vásárlás. Az eladó folyamtosan elérhető volt. Minden infót megadott. A pénzt hiánytalanul visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket önhibámból nem tudtam átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szaszimola79 (0) (Vevő)
Semleges
2013.01.14. 13:12:17
1688543438
Az adás-vétel sajnos készlethiány miatt nem jött létre! Az eladóval meg voltam elégedve, korrekt volt, ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás mérethiány miatt nem jött létre! Köszönöm az eladó együttműködését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó. Megtekintés után elálltam a vásárlásról, a kiírás szerint ezt megtehettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rugalmas volt, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
