helgosz_t (378) 99.74% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 379 | 540 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 384 | 545 adásvétel |
| Az eladóként kapott 222 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
boros6 (20291) (Eladó)
Semleges
2011.07.04. 22:32:30
1462244756
a vevő önkényesen utalt a postázási módot meghatározva. sima levélként nem, csak ajánlottan postázok. ha valaki nagyon ragaszkodik hozzá csak előre értékelés után. egyik variáció sem felelt meg neki. a pénzt vissza utaltam. az általa megvásárolt szoknya nálam maradt. kaptam egy szép semleges értékelést amiért ő volt figyelmetlen. szívem szerint negatív értékelést adnék, de nem rontom a renoméját.köszönöm a megtiszteltetést, de nálam többet ne vásárolj légy szíves. minden jót...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: --------------------------------------Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cimnelkul1 (159) (Vevő)
Semleges
2011.06.01. 14:52:24
1445530320
Nem kívánom szövegesen értékelni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A 6 évesnek hirdetett pizsifelső 3 évesre való, megtévesztő volt az aukció, sajnálom, h leütöttem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszmo19 (273) (Eladó)
Semleges
2009.12.30. 22:23:14
845607384
Azt írtad a bélése lyukas ígértél képeket nem küldted ezért nem is vetem vissza én hibátlan nacit küldtem .Ha nem nyerte el tetszésedet arról nem tehetek .Egyébként az utalás rendben volt csak bizonyítanod kellet volna a hibát .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
