helgosz_t (378) 99.74% felhasználó összefoglaló oldala

99.74% pozitív visszajelzés
(379 Felhasználó adta)
99.74% pozitív visszajelzés
(379 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 379 540 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 384 545 adásvétel
Az eladóként kapott 222 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.09.10.
Utolsó belépés: 2016.02.11. 14:32
Inaktív!
8 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

boros6 (20291) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.04. 22:32:30

Termékkód

1462244756

a vevő önkényesen utalt a postázási módot meghatározva. sima levélként nem, csak ajánlottan postázok. ha valaki nagyon ragaszkodik hozzá csak előre értékelés után. egyik variáció sem felelt meg neki. a pénzt vissza utaltam. az általa megvásárolt szoknya nálam maradt. kaptam egy szép semleges értékelést amiért ő volt figyelmetlen. szívem szerint negatív értékelést adnék, de nem rontom a renoméját.köszönöm a megtiszteltetést, de nálam többet ne vásárolj légy szíves. minden jót...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: --------------------------------------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

cimnelkul1 (159) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.01. 14:52:24

Termékkód

1445530320

Nem kívánom szövegesen értékelni!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

sbetty77 (1672) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.22. 14:42:40

Termékkód

871647207

A 6 évesnek hirdetett pizsifelső 3 évesre való, megtévesztő volt az aukció, sajnálom, h leütöttem!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sziszmo19 (273) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.12.30. 22:23:14

Termékkód

845607384

Azt írtad a bélése lyukas ígértél képeket nem küldted ezért nem is vetem vissza én hibátlan nacit küldtem .Ha nem nyerte el tetszésedet arról nem tehetek .Egyébként az utalás rendben volt csak bizonyítanod kellet volna a hibát .

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.