mszoldan_t (293) 99.66% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 294 | 322 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 299 | 327 adásvétel |
| Az eladóként kapott 85 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
CollectionNO (322) (Eladó)
Semleges
2016.04.19. 16:25:28
2229224345
Nagyon sajnálom, hogy a Vatera duplán listázta az egyben, egy darabként árult lámpa-párt. Valószínűleg ezért történt, hogy két vevő is jelentkezett ezért az (ellenőrzötten csak egyetlen egyszer feltöltött), párban árult állólámpáért. Nagyon sajnálom, hogy ez nekem csak akkor esett le, amikor a másik vevő is jelentkezett a lámpákért és el is vitte azonnal.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ference111 (43) (Vevő)
Semleges
2013.06.29. 19:03:30
1760488640
A készüléket a megbeszélt időben átadta, de a használati útmutatót ígérete ellenére nem küldte. A készülék kontakthibás volt, működött, de a zsinór szakadt volt, ezt elfelejtette említeni. Nem súlyos hiba, de illik szólni róla.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az áru egyik lábtartójának csavarja törött volt
Másik fél: Kedves Zsuzs331!
Sajnálom, hogy nem jelezték a hibát előbb! Mi nem tapasztaltuk, és a személyes átvételkor sem derült rá fény. Elnézést a kellemetlenségért!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Őszintén sajnálom, egyáltalán nem szerettem volna félrevezetni az eladót. Nagyon szépen köszönöm az eladó megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
