Zsankabanka (152) 96.34% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 158 | 257 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 19 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 177 | 291 adásvétel |
| Az eladóként kapott 187 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A kommunikáció lassú volt és nehézkes. Végül kiderült, hogy nem tudja az eladó a kért árut küldeni. Csak azért nem negatív, mert a vételárat visszakaptam. Amúgy meg nem értem az egészet, mert a terméket azóta is hirdeti.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az eladó nem tudott küldeni árút de az átutalt összeget hiánytalanul vissza utalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az aukció miattam nem jött létre. Még egyszer elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szazszorszepdivat (610) (Eladó)
Semleges
2013.07.01. 16:20:07
1764883181
A vevő több hét után sem fizette ki a termék árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Misimokus_2008 (5) (Vevő)
Semleges
2013.01.16. 08:02:22
1689307373
a tranzakció nem jött létre az eladó nem kellő körültekintése, hiányos információi miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brigicenter (20) (Vevő)
Semleges
2012.11.18. 10:21:28
1646357381
Kisebb problémák miatt, az utalás után túl sokáig kellett várnom a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4038728.herendihenrietta (-3) (Vevő)
Semleges
2012.10.18. 15:14:46
1646357216
-------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
erika266_a (50) (Vevő)
Semleges
2012.10.01. 16:11:09
1644998087
Nem kommunikatív egy héttel az átutalás után még nem érkezett meg a termék,írtam neki egy e-mailt és kiderült ,hogy fel sem rakta a terméket pedig akkor már egy hetet vártam.Több mint 2 hetet kellet várnom míg megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlástól elálltam, találtam olcsóbbat.Elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kosatunde (323) (Vevő)
Semleges
2012.09.11. 17:49:20
1635958808
Sajnos nem jött létre az üzlet. Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció eddig nem ment végbe. Az eladó 1-1 válaszára 1-1 hetet kellett várni, utalni nem tudtam pontos postaköltség híján, de már nem is merek a rossz visszajelzések és az eladó inaktívvá válása miatt. A termékekre számítottam, így ha elpostázza, akkor természetesen utalom a postaköltséggel növelt összeget.
Másik fél: Már elrendeztük a termékcserét!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció eddig nem ment végbe. Az eladó 1-1 válaszára 1-1 hetet kellett várni, utalni nem tudtam pontos postaköltség híján, de már nem is merek a rossz visszajelzések és az eladó inaktívvá válása miatt. A termékekre számítottam, így ha elpostázza, akkor természetesen utalom a postaköltséggel növelt összeget.
Másik fél: Elküldtem már a terméket, és a pénzt is megkaptam, így lezárult a az adás-vétel!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos még mindig nem érkezett meg, amit rendeltem :( pedig már kb. 8 napja elutaltam a pénzt!! :(( és nem kapok választ az emailokra :(( remélem minden rendben és megérkezik hamarosan
Másik fél: Nem kaptam utalást!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsica89 (914) (Vevő)
Semleges
2012.08.05. 14:23:50
1623558947
Sajnos nem szoktam semlegest adni de nem azt a terméket kaptam ami a képen volt,hölgy azt mondta küldjem vissza a ceruzákat,de 800ft-ért nem fogok újra postázni,úgy jó lett volna ha tévedésből küldte volna tus helyett szemceruzát de sajnos azt mondta hogy csak ceruzája van,de a termékei közt ugyan úgy szemhéjtus van kinn mikor felhívtam a figyelmét hogy szedje le mert ezzel megtéveszt másokat:(de semmi:(nekem rosszul esik mert nem erre számítottam..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsica89 (914) (Vevő)
Semleges
2012.08.05. 14:23:30
1623558983
Sajnos nem szoktam semlegest adni de nem azt a terméket kaptam ami a képen volt,hölgy azt mondta küldjem vissza a ceruzákat,de 800ft-ért nem fogok újra postázni,úgy jó lett volna ha tévedésből küldte volna tus helyett szemceruzát de sajnos azt mondta hogy csak ceruzája van,de a termékei közt ugyan úgy szemhéjtus van kinn mikor felhívtam a figyelmét hogy szedje le mert ezzel megtéveszt másokat:(de semmi:(nekem rosszul esik mert nem erre számítottam..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
