Bizsi07 (235) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 235 | 387 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 240 | 392 adásvétel |
| Az eladóként kapott 102 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
1744643.bagolypamacs (879) (Eladó)
Semleges
2011.11.09. 10:03:20
1484786414
Egyéb okok miatt nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okok miatt nem jött létre a tranzakcióAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A cipőért nem jött el a vevő a megbeszélt időpontban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igénytelen csomagolásban érkezett amit nem lehetett sérülés nélkül leszedni a dobozról. Többet biztos nem veszek semmit tőle!!! Mikor jeleztem, azt mondta bocs nincs több belőle. Vissza nem veszi.
Hát én leszarom, hogy nincs több belőle, inkább vettem volna a TESCO-ban 500.-ft-tal drágábban.Miért nem lehet rendesen csomagolni? Gyereknek hogyan adjam oda?
Kár, hogy nem tudok negatívot adni...
Másik fél: továbbá nem tehetek róla, hogy kicsomagoláskor megsérült a doboz külseje!!!!!!!!!!!!! Maga a doboz és a tartalma továbbra is gyári csomagolású, új maradt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12537541.xell3 (132) (Vevő)
Semleges
2011.02.15. 08:21:40
1435179822
Sajnos rajtam kívülálló okok miatt nem tudtam lépni a telefon ügyben,számomra kellemetlen,elnézést kérek az eladótól...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos önhibámon kívül nem jött létre az eladás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
