p-p8 (358) 94.09% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 382 | 486 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 24 | 28 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 431 | 542 adásvétel |
| Az eladóként kapott 145 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szepike8 (1300) (Eladó)
Semleges
2016.03.30. 14:33:30
2106485687
nem sikerült üzletet kötni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.horvika08 (1994) (Eladó)
Semleges
2015.09.13. 20:32:04
2083057844
A vevő ezidáig nem utalta a felső árát többszöri emailváltás ellenére. Úgy gondolom, hogy mégsem tart igényt a felsőre, ezért azt újra aukcióra bocsájtottam. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő ezidáig nem utalta át a vételárat többszöri emailváltás ellenére.Bevy230 (8003) (Eladó)
Semleges
2015.04.19. 16:15:10
2038274396
Nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett a termékért.Nem sikerült felvenni a vásárlóval a kapcsolatot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ami miatt nem tudok pozitív értékelést adni, az a hosszas, több hetes várakozás, és a nem egyszer válasz nélkül hagyott leveleim. Sajnos azon értékelők számát kell gyarapítanom, akik szerint a kommunikáció nagyon akadozik, és az egész adás-vétel indokolatlanul sokáig tart. A pozitívum, hogy ha sikerül az eladóval kapcsolatba lépni, mindig kedves, és a termékek a leírásnak megfelelnek, ezért ezekre az értékeléskor is mindig öt csillagot adtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Legszívesebben negatívot adnék, mert szakadt nadrágot kaptam!!! Erről nem esett szó a leírásban! Ha ezt tudom nem licitálok! Ezt a nadrágot csak játszani tudom a gyerekre adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
split77 (2656) (Eladó)
Semleges
2014.01.08. 00:39:54
1809552422
Az adás-vétel elsikkadt, vételár nem érkezett meg. Részemről nincs harag, de jutalékot a meghiúsult adás-vételért nem kívánok fizetni, ezért minden igyekezetem ellenére nem tudlak pozitívra értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.split77 (2656) (Eladó)
Semleges
2014.01.08. 00:39:26
1809552083
Az adás-vétel elsikkadt, vételár nem érkezett meg. Részemről nincs harag, de jutalékot a meghiúsult adás-vételért nem kívánok fizetni, ezért minden igyekezetem ellenére nem tudlak pozitívra értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kicsiati (2335) (Eladó)
Semleges
2013.12.10. 10:10:21
1829358308
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mavandani (174) (Vevő)
Semleges
2013.11.19. 22:33:46
1805902268
Nem sikerült összehozni az átadást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sem jót sem rosszat nem tudok írni..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lujzimama (631) (Vevő)
Semleges
2013.08.09. 16:54:18
1763097827
Minden rendben volt!
Másik fél: Ok.:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maulik-agi (154) (Eladó)
Semleges
2013.07.11. 21:44:03
1744185596
Meghiúsult az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.AMCOMMLOG (646) (Eladó)
Semleges
2013.06.29. 09:10:04
1756657775
Sajnos hiába irtam több levelet,nem jelentkeztél.
Új Szabályzat szerinte 21 nap után le kell adni az értékelést!!!
A termék megvan,ha jelentkezel és átveszed visszavonom az értékelést...
Másik fél: Sok minden közbejött, láthatod sajna kaptam hideget meleget!
Elnézést!
Csiganita (174) (Vevő)
Semleges
2013.05.08. 13:55:03
1738348505
nem sikerült felvenni a kapcsolatot. én még reménykedem...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A Vevő dec. 31-óta az én megkeresésemre visszajelzett, jan. 14-én elküldtem a fizetéshez szükséges adatokat, de azóta nem történt semmi. Mivel 1.-Ft-os termékről van szó, nem adok negatívat, de az átvételi szándék nélküli licitálást valószínűleg soha nem fogom megérteni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Vevő nem utalta a vételáratA vevő nem jelentkezett a termékért sajna már nem tudok várni!! dec7 történt a licitálás!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett a termékért sajna már nem tudok várni!! dec7 történt a licitálás!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett így az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.BendeBence (75) (Eladó)
Semleges
2012.12.20. 12:33:43
1667360924
NO COMMENT...
Másik fél: Viszon!!!:)
tunderbogar2 (366) (Eladó)
Semleges
2012.11.06. 09:55:03
1668070622
A rendszer nem enged pozitív értékelést adni ,de 100% pozitív !!!! Az adás vétel az én hibámból nem jött létre ! A vevő megértő és kedves volt ! Mindenkinek ajánlom !!!Még egyszer elnézést a kellemetlenségért !!!!! CSAK ++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból hiusult meg az adás vétel !!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudom kinek a hibájából nem lett sikeres a kapcsolat, semlegeset sem szerettem volna adni, de a rendszer nem ad más lehetőséget. Elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem tudom kinek a hibájából nem jött létre a kapcsolat, többszöri levelemre sem jött válasz, a megadott címre küldtem.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a kapcsolat valamiért, nem tudom, hogy kinek a hibájából nem jött létre. Nem akartam semlegeset sem adni de más lehetőséget nem ad a rendszer.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem tudom kinek a hibájából nem jön össze a kapcsolat, több levelet is küldtem a megadott címre, de válasz nem érkezik.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
unokaim2 (292) (Eladó)
Semleges
2012.04.25. 22:36:40
1562837450
Többszöri megkeresésre sem reagált
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lajtosbeatrix_t (87) (Eladó)
Semleges
2011.10.21. 10:59:23
1489764980
Az adásvétel nem jött létre az én hibámból. A vevőnek díjazom a pozitív hozzáállását! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Közös megeggyezés alapjánAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valószínűleg közbe jöhetett valami,ezért nem utalta a vételárat többszöri megkeresésem ellenére sem,sajnálom, de én nem tudok tovább várni...Minden jót:)!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásároltam egy kis rugit. Azaz csak vettem volna, ha az eladó végre elküldi az adatokat.Március óta 2 mailt tudtunk váltani.Majd 4 hónap alatt.Nagy sokára felajánlotta, hogy ingyen elküldi, de ezt én nem kértem, ki szerettem volna fizetni...az adatokat máig nem kaptam meg, hogy rendezni tudjam a 300FT-os rugit.A rendszer folyton piszkál, hogy értékeljem...gondolom őt is így elfelejteni nem lehet...Negát nem adok, de csak nem pozitív...???
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
