total13 (545) 99.28% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 548 | 585 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 26 | 26 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 578 | 615 adásvétel |
| Az eladóként kapott 91 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.A vevő fiókját feltörték, nem a regisztrált felhasználó, hanem más vásárolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem történt adásvételA tranzakció meghiúsult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő állítása szerint a fiókját meghackelték, így nem ő adta le a rendeléstlawrencar (45) (Eladó)
Semleges
2022.06.11. 07:58:35
3164265317
Minden rend volt, a partner korrekt volt, de nem volt megfelelő számára a termék!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó hibájából meghiúsult a tranzakció, melyet a vevővel leleveleztem. A vevő megbízható, gyors, pontos, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsuzsa782 (187) (Vevő)
Semleges
2019.03.26. 08:50:16
2741909945
sajnos nem várt baleset jött közbe..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció az én hibámból nem valósult meg. A vevővel minden rendben, hamar jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem élek Magyarországon és nem is vaterázok már, csak eddig nem volt alkalmam törölni a fiókomAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cheszti187 (96) (Eladó)
Semleges
2017.11.26. 19:33:26
2546933804
Kedves, közvetlen vevő, de végül az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tartom szándékosnak a tárgy téves megnevezését, ezért ajánlható másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyongyos810 (5) (Vevő)
Semleges
2015.11.04. 10:38:38
2142950612
Az árut sajnos saját hibából nem tudtam átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nikita57_a (402) (Eladó)
Semleges
2009.10.18. 13:58:59
154545782
Az áru szállítás közben eltört, sajnálom.
Másik fél: Igen, valóban így történt. Én is nagyon sajnálom, mert a tányér nagyon szép volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megtörtént az áru átvétele és a fizetés
Másik fél: Nem értem a semleges értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elfogyott más forumon mire felvettük a kapcsolatot sajnálom az én figyelmetlenségem
Másik fél: Csalódás volt, de túl vagyok rajta.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves és rugalmas partner,de a termék nem felelt meg az elképzeléseinek. Sajnos nem adhatok pozitív értékelést, mert a vatera rendszere nem engedi meghiúsúlt tranzakció esetén. Mindenkinek maximálisan ajánlom.
Másik fél: Így igaz, nagyon korrekt volt az eladó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
POZITÍV++++ , sajnos a gép nem enged pozitívat adni. A vevő gyors,megbízható,rendes, de a tisztelt Posta összetörte az árut(törékeny opcióval lett feladva!!!!), ezért meghiúsult az üzlet. Sajnálom!
Másik fél: Igen, így történt! A Postát meg üdvözlöm, lett volna egy szép lámpám. :( Az eladó nagyon korrekt volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
493603.Semtex007_a (48) (Eladó)
Semleges
2008.08.29. 20:46:21
76235514
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt
Másik fél: Pontosan így történt. Sajnos nem felelt meg a mérete, így nem volt beépíthető.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
72377.markyman_a (6) (Eladó)
Semleges
2008.08.29. 15:23:32
87779905
Minden rendben volt.
Másik fél: Minden rendben volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendkívül megértő partner, mégegyszer köszönöm!
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre.
Ha a gép hagyta volna POZITÍVRA értékelném.
Másik fél: Sajnálom, hogy nem sikerült, de örülök neki, hogy végülis megkerültek a hiányzó alkatrészek és így az eladó már használni tudja a gépet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
remekantik (206) (Eladó)
Semleges
2008.06.12. 20:35:16
65754160
Korrekt volt.
Másik fél: Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a szállítást igéretem ellenére nem sikerült megoldanom. A hölgy ennek ellenére, kedves és megértő volt...
Másik fél: Így volt, nagyon korrekt volt az eladó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon udvarias, pontos, megbízható. Eljött a szőnyegért, de más színre gondolt. (Értékelésem pozitív)
Másik fél: Kedves hozzáértő eladó, sajnos a szín nem felelt meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon +++++! Kedves és megbízható!
Másik fél: Hölgyem, finoman fogalmazva csúsztat. Az adásvételt követő napon próbáltam hívni, nem hívott vissza, majd pedig másnap sűrű bocsánatkérések közepette e-mailben közölte, hogy a férje pakolászás közben összetörte a tükröt. Tehát nem beszéltünk meg semmit, módom sem lett volna átvenni, pedig szívesen megtettem volna. Bánom már, hogy pozitív értékelést adtam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
