skriszti2 (122) 98.41% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 124 | 235 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 132 | 244 adásvétel |
| Az eladóként kapott 18 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szatimiki (7278) (Eladó)
Semleges
2017.08.14. 15:26:40
2501595767
Méretprobléma miatt hiúsult meg az adás.vétel. A vevő gyors, korrekt, megbízható partner!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csikike74 (848) (Vevő)
Semleges
2015.12.09. 09:09:49
2161563479
Mikor leütöttem a terméket, az eladó tájékoztatott, hogy már másnak eladta...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ASolymar (335) (Eladó)
Semleges
2015.06.24. 18:34:35
2082470726
A vevő kedves és gyorsan kommunikál. Az, hogy nem jött létre az üzlet, megértem. Két ugyanolyan nyaklánc felesleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Licitálás után kapott egy ugyanilyen terméket és ez azonnal jelezte, hogy eláll a vásárlástól. Köszönöm, hogy azonnal jelezte és így újból meghírdettem.longhairzso (903) (Eladó)
Semleges
2013.12.17. 18:45:31
1813005383
Véletlenül licitált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlenül licitált.longhairzso (903) (Eladó)
Semleges
2013.12.17. 18:44:42
1803475469
Véletlenül licitált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlenül licitált.Mucika77 (4573) (Eladó)
Semleges
2013.04.21. 09:16:24
1722202235
Március 6-án vásárolt tőlem. Vásárlása után felvettem a kapcsolatot Vele, személyes átvételt kért Pesten. Megoldottam, hogy Pesten át tudja venni a táskát. Ennek ellenére április 2-án megkaptam az utalását, és hogy mégis postán kéri, mert nem tudja átvenni személyesen. Ezek után kaptam egy semleges értékelést, és a táskát meghirdette... Minden lehetőséget megadtam - amit kért - hogy nem élt vele, az már nem az én hibám...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem a megfelelö szemüveget kaptam tévedésből, visszaküldöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
