donszlucsek (428) 99.77% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 428 | 524 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 440 | 540 adásvétel |
| Az eladóként kapott 283 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Seleon80 (351) (Eladó)
Semleges
2015.11.05. 20:54:06
2136978326
A vevő félrelicitált. nem kéri a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
juniusijudit (326) (Eladó)
Semleges
2015.09.21. 01:41:24
2113739390
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létre.0zsofihercegno6 (272) (Vevő)
Semleges
2015.06.29. 12:19:04
2081591675
Az igaz hogy nem tudtam még utalni mert problémáim voltak de azt is ird hogy amikor írtad hogy vársz közbe feltetted megint a kutyát és eladtad!ami nem fer! mivel hogy nem volt az enyémen kívül még két kutyád csak egy ,ezt te írtad egy 2600 os volt feltéve, meg egy 3000 es amit én ütöttem le és ezt adtad el mikor megegyeztünk akkor mire utaltam volna?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos ez a vevő nem igazán szerette volna megvenni a porszívómat. Pedig jó kis gép....és 6 aukciófigyelő is volt rá...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő váratlan haláleset miatt nem tudja megvásárolni a terméket. Ezért újraindítom.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
system99_a (30) (Eladó)
Semleges
2013.10.21. 21:37:36
1817209934
Az adás-vétel a licitálás ellenére nem jött létre, ennek ellenére korrektnek minősítem a vásárlót, mert folyamatosan kommunikáltunk, meg tudtuk beszélni a felmerülő kérdéseket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
piroskag77 (1969) (Eladó)
Semleges
2013.07.09. 09:30:00
1768470017
Az adásvétek nem jött létre,véletlenül licitált a 2,5 éves kisfia,villám árral megvásárolta a medencét!Az anyuka nem kérte a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeres üzlet volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4822838.Patri225 (3) (Eladó)
Semleges
2013.01.16. 10:16:59
1695989285
Megvagyok elégedve !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4822838.Patri225 (3) (Eladó)
Semleges
2013.01.16. 10:16:46
1695980363
Megvagyok elégedve !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4822838.Patri225 (3) (Eladó)
Semleges
2013.01.16. 10:16:30
1695961667
Megvagyok elégedve !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4822838.Patri225 (3) (Eladó)
Semleges
2013.01.16. 10:16:17
1695960809
Megvagyok elégedve !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4822838.Patri225 (3) (Eladó)
Semleges
2013.01.16. 10:16:02
1695958871
Megvagyok elégedve !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
danika110 (58) (Eladó)
Semleges
2012.10.28. 19:21:20
1658771813
Csak ajánlani tudom, korrekt vaterás, sajnos nem jutottunk dűlőre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lszabika83 (97) (Eladó)
Semleges
2012.08.26. 15:09:27
1616875013
++++++++++++++++++++++
Másik fél: Tisztelt eladó! Ha az értékelése ++++++++++++++++, akkor miért ad semleges értékelést? Az adásvétel létrejött, a termék vételárát megkapta, és a termék megérkezett, akkor miért nem jött létre az adás-vétel? Szerintem ez nem korrekt ebben a formátumban!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szuper volt a szállitás csak elfelejtette közölni hogy nem egész jo a készülék ugyan is az oldalán nyomja ki a vizet!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
