dorisz94 (161) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 161 | 213 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 164 | 216 adásvétel |
| Az eladóként kapott 47 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Juhaszne82 (39) (Eladó)
Semleges
2013.05.04. 01:50:02
1700034035
Sajnos nem sikerült az adás-vétel. A vevő pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kh-i kezelés miatt sajnos nem jött össze az adás-vétel, a vevőnek természetesen vissza lett utalva az összeg.1871574.kvazimodo20 (2) (Vevő)
Semleges
2011.05.02. 10:19:10
1447582983
Az adásvétel nem jött létre a vevő vagyis az (én részemről) mert nem tudtam időben elutalni az vételárat elutazás miatt!!!! és utána már sajnos nem volt szükségem a termékre!!!!de az eladót bátran ajánlom mindenkinek, mert nagyon korrekt és türelmes eladó.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1080186.zitav8 (103) (Eladó)
Semleges
2010.12.23. 06:31:50
178677034
Sajnálom..elfogyott a nikecellem és nem tudtam beszerezni addigra mire a hölgy leütötte a termékemet de másnapra meglett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elfogyott a nikecellem és akkor pont nem tudtam elkészíteni a dekort mire ő leütötte.SajnálomAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
