pacianyu (1029) 99.42% felhasználó összefoglaló oldala

99.42% pozitív visszajelzés
(1035 Felhasználó adta)
99.42% pozitív visszajelzés
(1035 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1035 1451 adásvétel
Semleges: 21 adásvétel
Negatív: 0 0 6 6 adásvétel
0 0 1062 1478 adásvétel
Az eladóként kapott 461 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Kisláng
Regisztráció dátuma: 2009.10.01.
Utolsó belépés: 2020.12.04. 16:20
Inaktív!
18 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Juditjudit314 (1344) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.05.24. 11:27:54

Termékkód

1751595560

Előfordul ilyesmi, nekem nem probléma.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló elállt vásárlási szándékától. Nem gond, de semlegesnél nem lehet jobbat adni.
Felhasználó

lubiczki1 (730) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.05.20. 09:01:04

Termékkód

1738734827

Sajnálom, a vevő vissza mondta a leütött terméket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő vissza mondta a leütött terméket.
Felhasználó

szabatti67 (2605) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.03.04. 20:58:52

Termékkód

1707881534

az árban nem tudtunk megegyezni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kollartomi (673) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.02.20. 17:20:13

Termékkód

1705174487

A vevő korrekt volt sajnos a Posta elkeverte a csomagot.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a Magyar Posta gazdagabb lett egy játékkal
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

rakabi (308) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.01.15. 12:44:10

Termékkód

1688051045

Az eladóval minden rendben volt,csak a termék volt:kopott,nyaka kinyúlt,és bolyhos,tehát utcai viseletre alkalmatlan,ez nem volt feltüntetve a leírásban.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

2454074.mindenelado36 (1396) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.12.10. 21:44:04

Termékkód

1685232650

Már nem volt olyan méretben.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt olyan méret
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

csordi21 (102) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.12.06. 15:09:45

Termékkód

1672818563

"Ezzel most pont átb...tak" Nem gondoltam, hogy a leírásban szereplő PC az PI. Win95-el. Így kuka lett belőle.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Kirszi82 (228) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.23. 13:28:06

Termékkód

1670059220

Az adásvétel sajnos nem jött össze,de rendkívül korrekt,kapcsolattartó,megértő és segítőkész eladó!Maximálisan szavahihető és kedves ajánlom mindenkinek!Csupa-csupa ++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

jszilvia79 (73) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.09.13. 07:13:15

Termékkód

1632150668

A ruhák állapota nem felelt meg a leírtaknak. Volt lyukas ruha, amit nem írt az eladó.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Rita1980 (100) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.17. 07:24:32

Termékkód

1599786857

korrekt partner, gratulálok a babához!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevö méretprobléma miatt visszamondta a vásárlást.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

teemy4 (269) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.06.27. 21:15:01

Termékkód

1600405664

Kedves, kommunikatív eladó, segítőkészen állt a problémához, bárkinek ajánlom. Sajnos a termék nem érkezett meg valószinűleg posta hibájából. Nagy csalódás volt, mivel a ruhákat kifizettem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

andeszka5 (12) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.14. 13:01:12

Termékkód

1547408651

Kommunikációval semmi gond nem volt,bár a postaköltség több lett mint amit ígért.Sajnálatos módon nem beszéltünk a pizsik állapotáról,(gondoltam olyan állapotba lesznek ,mint az az egy amelyikről indult a levelezésünk)és erre egy bolyhos ,foltos ,agyonhasznált terméket kaptam.Én is hibásnak érzem magam,amiért részletesen nem tájékozódtam az állapotukról,ezért kapja a semleges értékelést.De én biztos többet nem vásárolok tőle!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Cinireni (1673) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.13. 22:25:57

Termékkód

1487801057

Nagyon csalódott vagyok a termékkel kapcsolatban,ugyanis a nadrág mindkét szárán három centiméteres!szakadás van!Írtam az eladónak a problémámat,felajánlottam,hogy 1000Ft-ért megtartom 2800Ft helyett,vagy utalja vissza a vételárat,és visszapostázom neki.Ő 500Ft kompenzációra gongolt hosszas levelezés után,én úgy döntöttem nem könyörgök senkinek sem,így lett egy szakadt nacija kisfiamnak,horribilis összegért!Bánt a dolog,soha nem jártam így pórul!Én töbet vele nem szeretnék találkozni!Sajnálom!!!
Másik fél: sajnálom hogy így alakult, sajnos itt minden infót nem lehet leírni a problémával kapcsolatban. A vevő egy kicsit túlzott és az 500 Ft kompenzáció részemről teljesen korrekt ajánlat volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szomiboy_t (88) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.14. 13:49:22

Termékkód

1467766390

A termék hibásan érkezett! Az ülep részen felszaladt egy szem!!!
Másik fél: Ne haragudj, de miért 2 hónap után jelezted ezt és miért így?nem lett volna jobb, ha írsz nekem emailt és megbeszéltük volna?Valamit biztos kitaláltunk volna, ha valóban így volt, ahogy írtad. Sajnálom, hogy nem jelezted felém!Minden Jót!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Boti976_t (1349) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.30. 09:55:21

Termékkód

1446167891

A termék nem felelt meg a termékleírásnak, ezt az eladó be is látta és visszafizette az árát, annak ellenére, hogy az általam visszaküldött áru "állítólag" nem érkezett meg!
Másik fél: Valóban így volt, sajnálom hogy nem vettem észre azokat az apró pöttyöket. Mivel tényleg láttam a képen amit küldtél a pöttyöket, így visszatérítettem a vételárat!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kiss80 (32) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.02.05. 18:34:22

Termékkód

1434492585

Sajnos nem jött össze az adás-vétel, valószínűleg az én hibámból.. Nem kaptam meg az üzeneteket. Minden kérdésre és üzenetre szoktam válaszolni, ha eljut hozzám.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült a kapcsolat felvétel
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mona_771211 (131) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.01.31. 19:53:44

Termékkód

1367786977

Sajnálom, de ráfizettem!
Másik fél: ez nem volt korrekt tőled, hisz te melegítőgatyának adtál el egy nagyobb kb. 140-es méretű térdgatyát, ezért kértem, hogy vedd vissza tőlem, mivel a 3 éves fiamra igen soká lenne jó. Ennek ellenére én pozitívan értékeltelek, nem hiszem hogy jogos volt a te semlegesed. De ha te így boldogabb vagy!!!!?????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

jadriennke (107) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.20. 12:31:45

Termékkód

1357242113

A vevő visszalépett, mert későn derült ki, hogy már kicsi lesz a ruhácska. Ezért semleges az értékelés.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elnézést kért, de visszalépett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szkitty (800) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.10.24. 18:45:05

Termékkód

1265077313

A termék lapján szerepel: "Utánvétellel nem, simán csak a vevő felelősségére postázok. Megértésedet köszönöm!". Sajnálom, hogy így alakult, de mivel sima postával kérted, így nem tudok mit tenni. :(
Másik fél: Ok, már mindegy, de pozitívat nem tudtam így mi alapján adni. Majd talán máskor!:)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kingám (3045) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.10.24. 15:35:36

Termékkód

1250701176

Simán kérte a vevő, és mivel nem kapta meg én kaptam semlegest.Mint tudjuk "értékelni kell".Máskor szerintem ne sajnáld az ajánlottra a pénzt!
Másik fél: A kedves vevőnek minden megérkezett simán, érdekes módon ez volt az első ami nem.De ha előre írtad volna hogy akkor fog csak megérkezni, ha ajánlottan kérem, akkor inkább kifizettem volna a díját!!!!És annyit sem írtál, h. sajnálod!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kapca72 (209) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.02.02. 15:40:12

Termékkód

896948188

A vásárlás nem jött létre ,de nem szeretnék negatíot adni ,mert egy aranyos közlékeny ember,és biztos nyomós oka volt az elállástól! Értékelést viszont adni kell!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.