kissdori (478) 99.79% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 479 | 508 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 498 | 531 adásvétel |
| Az eladóként kapott 491 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termék megrendelésekor egyből átutaltam az összeget. 1 hét elteltével (mivel az eladótól se visszajelzés se a termék nem érkezett meg) e-mailben érdeklődtem. Választ nem kaptam, de másnap megérkezett a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bubuka1027 (83) (Vevő)
Semleges
2015.10.03. 20:58:23
2110846076
Az eladó nem volt a megbeszélt helyen a megbeszélt időpontban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem létező terméket árult....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre, mert az eladó korábban, máshol eladta a terméket. Azért jó lett volna, ha lekerül időben az aukciók közül, nagyon csalódott voltam. Az eladó gyorsan reagált, a pénzem visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel rendben zajlott, a termék azonban sérült, horpadt volt az oldala.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon segítőkész és rugalmas. Sajnos nem lett jó a méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rolcsika21 (230) (Vevő)
Semleges
2014.07.11. 14:47:15
1909953164
Nem érkezett meg a termék!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagybela456 (6) (Vevő)
Semleges
2014.07.01. 09:24:37
1898728346
Hamis a termek nem tamogat semmit nem lehet hasznalni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék mérete nem lett jó. A vevő kedves és megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék mérete nem lett jó. A Vevő kedves és megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő véletlenül licitált. De kommunikatív és kedves.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket megkaptam, de sajnos az új IOS rendszer már nem támogatja az utángyártott kiegészítőket, így a terméket nem tudtam használni semmire. Az eladó készséges volt, felajánlotta, hogy a terméket visszapostázva visszatéríti a vételárat! Ajánlom az eladót! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barneeboy (111) (Vevő)
Semleges
2014.02.17. 21:17:58
1858436048
Sajnos első használat során már szétesett!Nagyon rossz(kínai)minőség!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Keresztestimea (51) (Vevő)
Semleges
2013.10.15. 21:07:09
1817411021
Ssjnos az én tabletem nem fért bele. Az eladó visszont nagyon korrekt, kommunikativ partner, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék már elkelt.., kedves és kommunikatív eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre. Szóban tisztáztuk az eladóval, hogy a vásárolni kívánt áru csatlakozója mégsem jó számomra. Kedves és segítőkész volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék nem érkezett meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ujszasziorsi (10) (Vevő)
Semleges
2013.05.18. 08:56:37
1749997301
Minden rendben ment,jó eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevővel minden ok. Megbizható, kommunikativ, kedves, de nem erre a termékre volt szüksége.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő 2 terméket vasarolt, és csak egyért fizetett. Ezt utólag jelezte. :-(Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagytamas55 (971) (Vevő)
Semleges
2012.03.30. 07:05:17
1557688544
Sajnos az üzlet az én hibámból nem jött létre anyagi okok mait.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
margitka196 (469) (Eladó)
Semleges
2012.01.06. 17:27:37
1511225924
csak a jutalékvisszatérités miatt a semleges, a vevővel semmi gond. nem ilyenre gondolt, előfordul. ha lehetne pozitívat adnék, ezt kérem szem előtt tartani!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szingereva (100) (Vevő)
Semleges
2011.12.10. 16:37:37
1510151096
Én úgy gondolom, ha valaki feltesz egy egyszerű kérdést, még pedig azt, hogy előre lehet e hozni az aukció zárását, a minimum az, hogy válaszolok igennel, vagy nemmel. A nem még mindig jobb megoldás, mint, hogy nem válaszolok. Főképp becsületesebb. Így rossz szájíz maradt bennem, mint vásárlóban, pedig mindenképpen megvettem volna.
Másik fél: Akkor szeretém ha kedves szingereva máskor a szabályzatnak megfelelően értékelné az adásvételt, ugyanis a semleges értékelést ekkor kell adni:
"... fennakadások voltak a termék átvételében, a fizetési folyamatban vagy a tranzakció nem jött létre a partner nem kellő körültekintése, hiányos információi vagy egyéb miatt. A partner a problémákat figyelembe véve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított."
Ezekből semmi sem valósult meg, vagyis egy elmaradt választ ezek tudatában semlegesnek értékelni elég nagy bunkóság.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
