pompolo4 (117) 99.16% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 118 | 146 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 122 | 150 adásvétel |
| Az eladóként kapott 73 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
mirkakoma (352) (Eladó)
Semleges
2012.03.08. 19:24:07
1550925071
Az ismerőse megbízását teljesítette, de időközben meggondolta magát az ismerős.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Valaki megbízását teljesítette, de amire lejárt az aukció az ismerőse meggondolta magát.Adriana_id1 (157) (Vevő)
Semleges
2011.05.11. 09:06:24
1447855264
Sokára kaptam meg a csomagot!De azért minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket ajándékba rendeltem, kértem az eladót, hogy mérjen belsőtalphosszat. A mérés alapján vettem meg a papucsot. A papucs rendben meg is érkezett, viszont sokkal nagyobb volt, mint a mért adat. Nagyon nagy csalódás volt, mert mikor átadtam, kiderült hogy nagyon nagy lett, közel másfél centivel volt nagyobb, mint a mért adat. Így a papucs rajtam maradt és nem tudtam örömet okozni annak, akinek szerettem volna. Szomorú vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
