SMeli1_a (49) 96.23% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom az én hibámból nem jött létre mert nem jó állapotú a szandi és nem vetem érszre !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.babika75 (248) (Eladó)
Semleges
2011.11.08. 08:20:18
1478650556
Én csak ajánlani tudom a partnert, sajnos amire licitált még, egy fisher price hintát elvitte más, és ezért maradt itt ez az egy body, de NEM A VEVŐ HIBÁJÁBÓL, sem az enyémből, így alakult:)))
Másik fél: Kedves eladó!Tiszta szívből ajánlom DE sajnos lecsusztam a hintáról és a bodyt igy nem kértem mert többe került volna a posta mint a body..Senki hibája sem volt!Ajánlom mindenkinek és még visszatérek később ide is:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lassan, de biztosan! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
