Police198 (555) 98.59% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 561 | 706 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 58 | 61 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 627 | 776 adásvétel |
| Az eladóként kapott 281 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
adrenkovacs (44) (Eladó)
Semleges
2020.02.25. 07:16:11
2870108771
Elnézést kérek a kellemetlenségért. A ruhákat időközben odaadtam a védőnőnknek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A ruhákat odaadtam a védőnőnknek, mert talált egy családot akiknek szüksége lesz a ruhákraAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
starless (6669) (Eladó)
Semleges
2017.09.06. 10:54:22
2512298837
az 1 ft-ról indult terméket megnyeri, majd közli nem veszi meg, mert talált másnál számára kedvezőbbet...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bzsolt70 (172) (Eladó)
Semleges
2016.11.13. 08:38:39
2377377722
A méret nem volt megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A méret nem volt megfelelő.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kismano97 (738) (Eladó)
Semleges
2015.10.26. 11:04:50
2120096852
A vevő személyesen szerette volna átvenni a terméket (szeptemberben), de váratlanul külföldre kellett utaznia. Ma jelezte hogy december elején érkezik haza, akkor meg már nem lesz aktuális a vásárlás.....sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő személyesen szerette volna átvenni a terméket, de váratlanul külföldre kellett utaznia. Ma jelezte hogy december elején érkezik haza, akkor meg már nem lesz aktuális a vásárlás.....Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék paraméterei nem találkoztak a vevő elképzeléseivel. Ennek ellenére pozitivat adnék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A lányának ütütte le, de sajnos elállt vásárlási szándékától.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ld. szöveges értékeléstAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Konyvvadaszok (293) (Eladó)
Semleges
2015.01.19. 08:07:13
2020458932
Sajnos nem tudtuk elég gyorsan teljesíteni a rendelést. Megértő, rugalmas vásárló, pozitív járna neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem tudtuk elég gyorsan teljesíteni a rendelést. Megértő, rugalmas vásárló, pozitív járna neki.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
No comment!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
istvan28 (265) (Eladó)
Semleges
2014.11.17. 19:47:12
1999174289
Nem felelt meg az időpont
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem felelt meg az időpontAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
atika05_a (214) (Eladó)
Semleges
2014.03.07. 16:48:48
1870431584
A vevő anyagi okok miatt nem tudta igénybe venni a szolgáltatást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő anyagi okok miatt nem tudta igénybe venni a szolgáltatást.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rollo_Tomasi (1410) (Eladó)
Semleges
2014.03.06. 15:47:42
1867963334
A vevő sajnos egy előre nem látható kiadás miatt nem tudta mégsem kifizetni a terméket. Előfordul, korrektül és gyorsan megbeszéltük, nem történt semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tudott fizetni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
albaszerszam (4500) (Eladó)
Semleges
2013.07.05. 16:23:11
1754483507
májusban vásárolta a terméket, de még mindig nem jött érte, sajnos tovább nem tudok rá várni mert le kell adnom az értékelést a vatera felé.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Affitavolo (59) (Eladó)
Semleges
2013.06.24. 20:46:23
1705590290
Ismerősének licitált, aki meggondolta magát, csak először érdeklődött, aztán nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kirschner07 (3) (Eladó)
Semleges
2013.04.29. 22:02:51
1746570998
Habár a tranzakció nem jött létre, nagyon figyelmes,korrekt és együtt működő partner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
xaction9x (283) (Eladó)
Semleges
2013.03.04. 21:47:34
1717667981
Kiváló vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértés történt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
regikonyvek (23285) (Eladó)
Semleges
2013.02.07. 11:06:09
1708268078
Az adásvétel a mi hibánkból nem jött létre, a felmerülő kellemetlenségért elnézést kérünk. A vevő korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel a mi hibánkból nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az elado nagyon korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LEGSZERX (9108) (Eladó)
Semleges
2013.01.26. 17:52:32
1688771213
vevő: "Kapcsolatfelvétel lehetetlen. Három mailt küldtem egyre sem kaptam választ. Az áru is ilyen minőségű lett volna mint az eladó kommunikációja akkor köszönöm, de nem kérek belőle. Megvettem máshol. "
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb ok.......Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sarfehergrg (18) (Vevő)
Semleges
2013.01.20. 15:25:00
1700915273
Az eladó korrekt megbízható viszont a termék időközben meghibásodott így elálltam a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pontos,megbízható,szimpatikus Vásárló! A termék nem nyerte el a tetszését,így elállt a vásárlástól. Remélem legközelebb sikeresebben üzletelünk!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
martonlaszlo (551) (Vevő)
Semleges
2012.07.09. 14:18:34
1601058242
Az eladó korrekt, de sajnos az árú nem felet meg az elképzelésemnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SAjnos a tranzakció nem jött létre, de az eladó rendben van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pckirakat (1243) (Eladó)
Semleges
2012.05.15. 18:47:28
1565250464
Az adásvétel nem jött létre, a vevő nem utalta a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létre, a vevő nem utalta a vételárat.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció az eladó önhibáján kívül nem jött létre,egyébként korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Remek partner, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő a figyelmetlen volt és véletlenül vásárolt....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eperkeboltja (2575) (Eladó)
Semleges
2012.03.22. 20:40:52
1548747830
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tunderkertje (297) (Eladó)
Semleges
2012.01.19. 13:58:08
1485899516
Kommunikatív, megbízható partner, de a tranzakciót elhalasztottuk tavaszra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az időjárásra való tekintettel, a vevő kérésére elhalasztottuk a tranzakciót tavaszra.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KÖSZÖNÖM!NEM JÖTT LÉTRE AZ ÁTADÁS !DE KAPCSOLATARTÓ PARTNER!CSAKIS AJÁNLANI TUDOM!!+++++++KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK ÉS EREDMÉNYEKBEN GAZDAG ÚJ ESZTENDŐT!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
technikai ok miatt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: technikai okAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szállító hibájából nem jött létre az tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szabrinka7 (58) (Vevő)
Semleges
2011.06.18. 15:39:40
1434672011
Én elküldtem a pénzt,csak másik névről,azt mondta márciusban küldi az ecsetkészletet,de nem küldött semmit,így a pénzt visszautalta...:S
Másik fél: A közlemény rovatot már régóta feltalálták! Esetleg hogyha oda beírta volna a Vaterás felhasználónevét be tudtam volna azonosítani a pénzt és időben megrendelni a terméket! Miután napi 25-30 utalás érkezett különböző vevőktől akik mind megértették a közlemény rovat használatát a banki átutalás során így nem maradt időm kideríteni, hogy kihez tartozik egy teljesen ismeretlen nevű utalás. Mire kiderült a hölgynek már késő volt. Így a pénzt korrekt módon visszautaltam, ezáltal semmiféle kára nem keletkezett a tisztelt vásárlónak! Az esetleges félreértések elkerülése végett ha elfogad egy tanácsot tőlem, akkor tüntesse fel Vaterás nevét a közlemény rovatban utalásnál! További sikeres Vaterázást!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
669805.blade033 (53) (Eladó)
Semleges
2011.05.26. 15:51:17
1455915258
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbízható partner!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Három hónappal ezelőtt elutaltam az összeget de a mai napig nem kaptam meg a terméket.
Másik fél: A terméket vagy 2 hónapja postáztam ajánlott postakész borítékban.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a beszálító eltűnt.
Másik fél: A pénzt visszautaltam de ez már mellékes. A beszállító pedig nem az én hibámból tűnt el szerintem!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Retrobarlang (2174) (Vevő)
Semleges
2011.01.21. 09:37:58
180121961
Annak ellenére hogy a terméket nem kaptam meg ,valószínű nem az eladó hibájábol, a kommunikáció és a cselekmény korrekt volt. Az eladó a vételár visszatérítésében is maximális korrektséget tanusított. Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Meg kaptam a terméket,viszont 3-honap után.Ugy,hogy én elöre utaltam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jöt meg a termék.Visza kaptam a pénzem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:31897139 (219) (Eladó)
Semleges
2011.01.12. 15:52:25
188199139
sajnos nem volt raktáron,a vevő megértő, pozitív volt!!!
Másik fél: Ezért én miért kapok semlegest? Önök nem tüntették fel, hogy a termék nincs raktáron. Még meg sem kerestek. Hiába írtam e-mailt választ sem kaptam rá. Már sajnálom azt a jószívű Semleges értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel sajnos nem jött létre. A pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1424342.kevi87 (4) (Eladó)
Semleges
2010.12.28. 11:27:27
189000927
A vevőnek anyagi problémája támadtak, ezért elállt az üzlettől. Szívem szerint negatívat adnék neki, mert nagy veszteség számomra az eltelt 1 hét, amíg nem fizetett, de lehetőségeihez mérten korrekt volt. Sajnálom, talán majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek anyagi problémája támadtak, ezért elállt az üzlettőlAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
allegroup1 (188) (Vevő)
Semleges
2010.12.10. 12:07:27
186018901
Az eladó külföldről rendelte volna meg az árút és 15-nap múlva érkezett volna meg ha megjön egyáltalán. Én ajándéknak szántam ami 6-napmúlva következett. Én azért nem utaltam előre a pénzt. Ő otthon nem tart egy darabot sem így nem tudta postázni azonnal. Ezért álltam el az vásárlástól.
Egyszer már volt bajunk a külföldről jött árúval, azóta sem lehet használni és nem is kaptuk vissza a vételárat sem és az eladó sem foglalkozott velünk. Azt a párom vásárolta.
Másik fél: A leírásában ez állt: "A termék rendelésre történik melynek szállítási ideje 2-3 hét!" A vevő ezt tudomásul véve licitált. Előbb talán olvasni kéne aztán licitálni! Ha a vevőimnek bármi problémája van a vásárolt termékkel eddig kivétel nélkül mindenkinek visszautaltam a vételárat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
" Az üzlet akkor jön létre , ha mid két fél megkapta az ellenértéket ! "
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
" Az üzlet akkor jön létre , ha mid két fél megkapta az ellenértéket ! "
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az e-mail nem jó,a telefont nem veszik fel,nem jelentkezett,megkeresésemre nem reagált. Kérem ne licitáljon a továbbiakban egy termékemre se. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Elnézését kérném a mail címemre nem kaptam meg a leveleket és már későn írtam át!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megbízható rendes eladó ! mindenben megértettük egymást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru a leírtnak megfelelt, rendben volt.Kérdéseimre mindig választ kaptam,viszont a 2-3 hetes szállítási idő helyett 44 napra kaptam meg csak a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos egyéb okok miatt nem sikerült megvásárolnom a terméket sajnos
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
