szenilla01 (274) 99.28% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 276 | 299 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 291 | 314 adásvétel |
| Az eladóként kapott 182 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Brodeur30 (1678) (Eladó)
Semleges
2019.07.16. 14:02:05
2783425709
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szabiemi (647) (Eladó)
Semleges
2016.11.21. 14:02:41
2392554074
Megbízható és korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudott létrejönni a tranzakció, mivel a vevő nem tudta megoldani a szállítást. Viszont abszolút korrekt volt és jól kommunikált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudott létrejönni a tranzakció, mivel a vevő nem tudta megoldani a szállítást.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:37230200 (-1) (Vevő)
Semleges
2014.07.24. 14:25:40
1925690036
a telefonal nincs nagydob baj csak hogy egy valamit ki hagyót az eladó hogy a butult nem működik rajta
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rossigold88 (45) (Vevő)
Semleges
2013.06.02. 08:01:31
1752769739
Pozitívot érdemelne az eladó, mert a termékkel kapcsolatban semmi gond nem volt. A kommunikáció hiánya miatt adtam csak semlegeset. Megértem, hogy dolgozik, és nagyon elfoglalt, de a megígért feladás elmulasztásakor írhatott volna egy emailt. A pénz megérkezése után egy hétre rá kaptam meg a terméket, lehet valakinek nem sok idő, nekem az volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
milljanyer (591) (Eladó)
Semleges
2013.02.07. 20:21:49
1707816353
Nem vásárolta meg!
Másik fél: Az én hibám miatt nem jött létre. Leütés előtt nem kérdeztem rá, hogy személyesen átvehető-e. Sajnos
nem, ezért másként oldotta meg. Bocsi :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kistunka63 (12) (Eladó)
Semleges
2012.07.15. 16:37:02
1611982418
Méretbeli problémák miatt nem valósult meg az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elállt a vásárlástól, de meg tudtuk beszélni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1912171.ottiliaaa95 (-4) (Vevő)
Semleges
2011.08.14. 12:43:25
1464263495
véget ért ért az aukcio
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Andy278_a (193) (Eladó)
Semleges
2011.07.22. 08:58:56
1463443066
sajnos rossz lett a méret
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretprobléma voltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eláltam a vételtől különböző okok miat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
meriplusz_v (2) (Vevő)
Semleges
2011.04.02. 11:30:09
1447687078
Nagyon kedves,ajánlom mindenkinek. A tranzakció az én hibámból végül is nem jött létre, sajnos a méret nem lett jó,elnéztem, vagyis a párom lába még ennél is nagyobb. :)Kedves, és megértő volt.Köszi.++++++++++++++++
Másik fél: Mindenkinek ajánlom, megbízható, Nagyon kedves vásárló. Mással is előfordul ilyesmi. Remélem azért még találkozunk. :=) ++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SemmiCico (1066) (Vevő)
Semleges
2011.01.27. 11:40:01
240170429
Sajnos a kifizetett csizmát nem kaptam meg, mert bár ajánlásra utaltam, az eladó sima küldeményként adta fel. A partner segítőkész volt, utána érdeklődött többször is, de a sima küldeménynek nincs nyoma sajnos. Azt gondolom maximálisan korrekt voltam, mivel csak az összeg felét kértem visszautalni, így nem egyedül viselte a malőr anyagi terhét. Kedves partner, mindentől függetlenül ajánlom!
Másik fél: Bevallom az én hibám volt. Természetesen a vevő korrekt volt. Sajnálom, bocsi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
