estike1_v (300) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt, kommunikáció rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnálom, hogy nem jött létre az adásvétel, de megértem a vevőt, ahogy előre jeleztem, túl súlyos a szekrény és túl körülményes az elmozdítása, lecipelése az emeletről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a szekrény túl nehéz volt és a vevő nem tudta megoldani a szállítást, elállt a vételtőlbosigali (585) (Eladó)
Semleges
2018.03.07. 08:33:17
2592856754
Az adásvétel nem jött létre, a vevőnek az áru nem felelt meg,ezért az áru visszaküldve, a pénz visszautalva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Horvathmester90 (523) (Eladó)
Semleges
2017.10.14. 20:03:49
2529143807
A vevő tévesen licitált, elnézést kért, elfogadtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dzsuzsa67 (685) (Eladó)
Semleges
2017.08.01. 09:30:05
2505767387
Máshol is hirdettem,elkelt de nem tudtam az aukciót zárni,mert volt licit rajta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Máshol is hirdettem és ott előbb elvitték.ferigabor (65) (Eladó)
Semleges
2016.11.12. 10:55:56
2362973237
Kisebb kopások miatt - mivel ajándékba lett volna a táska - a tranzakció közös megegyezéssel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt,megbízható szimpatikus Vásárló. Az adás-vétel az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre.dorapallang (18) (Eladó)
Semleges
2013.04.15. 17:31:29
1737838640
A kapcsolatfelvétel sikertelen volt, a vásárlás után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.