migala_a (178) 97.34% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 183 | 196 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 57 | 58 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 245 | 259 adásvétel |
| Az eladóként kapott 85 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
endzsi89 (222) (Eladó)
Semleges
2013.06.20. 16:44:50
1469795145
Nem tartott igényt a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tartott rá igénytNem felelt meg a készülék ,nem vettem meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
238988.rezeli3 (971) (Vevő)
Semleges
2011.09.13. 08:27:18
1470694725
az üzlet nem jött létre hiányos adatok miatt segitőkész különben +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
edypoker007 (161) (Vevő)
Semleges
2011.08.23. 13:39:40
1464667479
nem jött létre de nagyon szimpatikus kedves eladó:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hanyatkaaa (123) (Vevő)
Semleges
2011.08.14. 22:39:03
1464853846
Semlegesen értékelem. Az átvétel előtt 15perccel lemondta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dudasgergo88 (2) (Vevő)
Semleges
2011.08.14. 16:52:41
1462813640
A probléma az volt, hogy a laptopban nem működik/nincs bluetooth és az aksi sem 4-5 óráig hanem csak 2 óráig üzemel a leírással ellentétben. Nem lett volna probléma, ha erre a megtekintésnél felhívja a figyelmemet, de sűrgős dolga volt... Szerintem nem ez a normális üzleti hozzáállás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt megfelelő az operációs rendszer a gépen , nem jött létre az adás vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.telekamarson (203) (Vevő)
Semleges
2011.08.09. 08:04:33
1456286202
Az eladó nem adta át a megnyert terméket ("kölcsönadtam és kólát öntöttek bele, tönkrement").
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Legközeélebb majd
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, de sajnos nem egyezett meg a gép az elképzeléseivel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A gép a megbeszéltek szerint pontosan megérkezett, de nem tetszett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A licitátálláskor olyan furcsaságok léptek amelyek párosultak kialakult bizonytalansággal, ezért visszaléptem. Megjegyzem én voltam az egyetlen licitáló. A megismételt hirdetéskor senki licitált ami egy Thinkpad esetében érdekes, és megerősítette a különben sajnálatos lépésemet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
708344.slyder01_a (721) (Vevő)
Semleges
2011.07.16. 19:56:26
1464482235
az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
magneto511 (70) (Eladó)
Semleges
2011.07.01. 18:10:06
1464460343
csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék leírásában hiányosságok voltak, jó is lehetett volna ha a leírásban a hibákra is kitér egy kicsit bővebben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem a megfelelő termék volt már meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem a megfelelő termék volt már megAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden Ok ! Korrekt partner ! Habár a laptop ami vettem hagy némi kivetni valót maga után ! Az akksija minimális energiagazdálkodás mellett is csak 1 órát bir ki ! És ugy hogy csak interneteztem ez idő alatt ! A másik dolog hogy a laptop képernyő hibás ! Mert ha huzamosabb ideig nincs használva akkor sötét képernyő fogad és csak jó 45 perc 1 óra mulva van kép !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel nem jött össze,De a partnerem maximálisan korrekt volt!A terméket egyik ismerősének ütötte le ,aki időközben meggondolta magát,amit ő a lehető leghamarabb közölt velem, s próbálta a lehető legméltóbban lezárni az aukciót.Csakis ajánlani tudom korrekt partner+++++POZITÍV++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek nem volt szüksége a termékreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LucyanKargid (151) (Vevő)
Semleges
2011.04.16. 09:50:41
1450666060
Korrekt partner! Erős pozitív! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
brabander_a (202) (Vevő)
Semleges
2011.04.11. 07:36:47
1447572046
Az aksija nem bírta sokáig.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
levaycsilla_t (44) (Vevő)
Semleges
2011.04.06. 00:03:33
1450344687
A páromnak sajnos nem tetszett meg a készülék, (véleménye szerint nagyon egyhangú fekete)sajnos a nőknek nem jelent sokat az IBM TinkPad márkanév, véleményem szerint pedig a laptop megfelelő volt. Az eladó gyorsan jelentkezett az áruval, sajnos az üzlet nem jött létre. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
182227.poori2 (218) (Vevő)
Semleges
2011.04.01. 20:01:57
1446582160
Az üzlet nem jött létre,mert nem ilyen gépre számitottam.Az eladó ettól függetlenül nagyon korrektül és előzékenyen viselkedett.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Renault25V6 (164) (Eladó)
Semleges
2011.03.26. 10:18:04
1446918663
Sajnos nem felelt meg a vevőnek a termék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lugosinorbert (1) (Vevő)
Semleges
2011.03.24. 17:11:03
182170192
Sajnos nem ez volt amit kerestem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
samsung46_a (16) (Vevő)
Semleges
2011.03.20. 10:11:05
1446232870
A vásárlási szándékomtól az eladó beleegyezésével elálltam. A készülék nem váltotta be a hozzá fűzött elképzeléseimet. Az eladó tisztességes, korrekt partner. Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vihar88_v (498) (Eladó)
Semleges
2011.03.20. 00:53:42
1445437602
Korrelt vaterás, de sajnos szállítási okok miatt nem jött létre az üzlet. Egyébként Ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Korrelt vaterás, de sajnos szállítási okok miatt nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
njanosnak (182) (Eladó)
Semleges
2011.03.13. 09:57:19
1446020288
A vevőnek nem felelt meg az árú.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék nem felelt meg a leírásban foglaltaknak, így elálltunk kölcsönösen az üzletkötéstől. Rutinos Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KarpitosRobert (290) (Eladó)
Semleges
2011.03.05. 22:10:18
1441684997
Korrekt és pontos a partner!Csak ajánlani tudom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jetboss_a (187) (Eladó)
Semleges
2011.02.24. 22:10:22
1437775401
Menet közben derült ki, hogy a notebook hibásan működik. A szakszerviz a mai napig nem tudta megjavítani. Közben a vevő elállt a vásárlás szándékától.
Másik fél: Nem álltam el a vásárlás szándékától, csak egyszerűen nem kaptam választ, hiába ígérte meg az eladó, hogy válaszol, jetboss egyszerűen megbízhatatlan.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fejhallgatok (768) (Eladó)
Semleges
2011.02.16. 14:10:57
1433873460
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt
Másik fél: Sajnos nem a leírtaknak megfelelő minőséget kaptam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
triosoft2010 (17) (Vevő)
Semleges
2011.02.11. 14:54:29
1437085149
Sajnos nekem nem tetszet. De korrekt eladó, nem csinált belöle problémát. Ajánlom mindenkinek, amugy pozitiv.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jozsika67 (134) (Eladó)
Semleges
2011.02.05. 12:13:53
1439826201
Sajnálom de a vevőnek élőben nem nyerte el a tetszését!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csepelikarus (359) (Vevő)
Semleges
2011.02.05. 11:46:50
1438857094
Minden rendben volt, csak élőben nem tetszett a gép és visszaléptem a vásárlástól. Elnézést kérek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre a tranzakció. De a vevő korrekt volt.
Másik fél: Sajnos egy rakás szemetet kínált az eladó, így nem volt más választásom, minthogy elálljak a vásárlástól..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
."Nekem, nem jött be a gép mérete, kézbe véve kicsi volt. Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!!!"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a meghirdetett 1.6 intel atom proci az 900mhz-s celeron proci volt!Így nem tartottam rá igényt!Egyébként korrekt eladó:)
Másik fél: Korrektül megbeszéltük, ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1623220.drajko (331) (Eladó)
Semleges
2010.12.03. 07:43:16
188991844
az akumlátor gyegesége végett a vevö elállt a vásárlástol.de ezt korrektül megbeszéltük és igy is csak ajállani tudom.
Másik fél: Korrekt, ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, gyors eladó, de sajnos a laptop egyéb hibái miatt az adás-vétel meghiúsult.
Másik fél: Korrekt partner, ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó az adásvétel sajnos nem jött létre!
Másik fél: Korrekt, ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék (előre nem tisztázott) paraméterei nem feleltek meg az elvárásaimnak. Az eladó készséges és segítőkész volt. Korrekt partner, akit bátran ajánlok másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aruhazinfo (6437) (Eladó)
Semleges
2010.10.25. 13:58:24
184434478
Semmi gáz nem volt, nem tetszett neki, de korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékhez nem volt meg minden tartozék, ezért nem vettem meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
wakeforce_a (37) (Eladó)
Semleges
2010.10.11. 17:31:51
183327199
Korrekt, pontos, gyors vaterás, csak ajánlani tudom! Sajnos az üzlet nem jött létre. Én tévedtem a termék nem pontos leírásával félreinformáltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az üzlet nem jött létre. Én tévedtem a termék nem pontos leírásával félreinformáltam.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze az én hibámbol az adás vétel,de a feladási költséget kompenzáltam.Én azért ajánlom,még ha a hunyó én vagyok.Mert ő mindent megtett ami tőle telt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
679426.coltati (76) (Eladó)
Semleges
2010.10.07. 10:01:41
179449562
nemtudom mi jött létre de nem a laptopvásárlás,mivel leütötte villámáron azt utána hozzá tette hogy csak a kikiáltási árat adja akkor most mi van
Másik fél: Nagy idióta ez a coltati, negatívot kellett volna adnom neki. Az amit ide leírt, olyan távol van az igazságtól, mint ő az értelemtől. De ezt inkább hagyjuk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elefant47_a (70) (Vevő)
Semleges
2010.10.04. 23:50:24
181234840
Az óra kicsi volt,inkább női.
Másik fél: Szerencsére korrekt volt, így normálisan meg tudtuk beszélni a dolgot. Pozitív!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
agicacska (130) (Eladó)
Semleges
2010.09.25. 16:11:13
176616425
Minden rendben volt!
Másik fél: Szerintem is :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek, de sajnos nem jött össze az adás vétel
Másik fél: Sajnos önhibánkon kívül nem tudtuk összehozni az üzletet. Korrekt, ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
