illeszter (388) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 388 | 567 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 391 | 570 adásvétel |
| Az eladóként kapott 52 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
manovilagbababolt (1258) (Eladó)
Semleges
2012.08.04. 22:53:27
1622628305
Kedves, megbízható partner. Megbeszéltük, hogy sajnos a jutalék miatt a tévesen leütött termékre nem enged a rendszer pozitívot adni. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: tévesen 2x ütötte leAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jakabagnes (103) (Vevő)
Semleges
2012.07.15. 10:56:12
1606039613
a nadragon van egy 6-7 cm-es resz, ahol a varras megbomlott, ez nem jelent meg sehol.
Másik fél: Akkor érezném jogosnak ezt az értékelést a vevő részéről, ha 1: valóban így lenne ! 2. lehetett volna lehetőségem rá, hogy megbeszéljük az esetleges hibát! De ő nem reklamált, nem írt,hogy gondja van a termékkel, csak kiosztotta a semlegest! Ezt inkorrekt viselkedésnek tartom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves vevö.licit nelküli áron leütötte amit másik vevönek szántam ami nem gond de a megbeszélés egy másik aukcionál volt.erre a termékre rá kellett volna kérdezni állapot stb.csak az volt a kérdés leütheti e.egyébként nem volt szándékom értékelni.
Másik fél: Kedves Eladó! 1.rákérdeztem,hogy leüthetem-e Azt írtad igen 2.az állapota felől is érdeklődtem! (lásd. terméklap) Erre az volt a válasz,hogy nincs hibája....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
