csimpilimpi67 (445) 96.26% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 462 | 501 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 18 | 20 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 498 | 539 adásvétel |
| Az eladóként kapott 21 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
dragan119 (137) (Vevő)
Semleges
2017.02.01. 01:03:58
2392162307
sajnos nem kaptam elérhetöséget
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
akukaca2 (382) (Eladó)
Semleges
2015.01.08. 12:44:20
2006818463
A vásárlás után írt egy üzenetet, hogy véletlenül ütötte le villámáron.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kedves azonnal erdeklodott, sajnos meghiusult az eladas, mert egy masik portalon a termek par oraval a leutes elott el lett adva
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: mas oldalon el lett advaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Dmnk910 (1117) (Eladó)
Semleges
2014.09.23. 17:17:49
1833801530
Az adás-vétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zenelany (157) (Eladó)
Semleges
2013.11.13. 05:34:58
1796461883
Sajnos az aukció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Scream6_a (401) (Eladó)
Semleges
2013.11.12. 20:03:42
1790479757
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Távolság miatt visszamondta az adás vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jucus630_t (386) (Eladó)
Semleges
2012.06.02. 09:11:34
1579593197
A vevőnek mégsem kellett.
Másik fél: én szóltam hogy utaltam és nézzen utána mert a termékét sajna nem kaptam meg, ezután postázta, megkaptam . és köszönjük ! módosíthatnád az értékelésem : mert én nem hibáztam !
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner. A vevővel megbeszéltük a javítandó részt, melyet nem tudott megoldani. Egyébként csak ajánlani tudom. Ha engedné a gép pozitívat adnék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tartott igényt a termékre a szükséges javítások miatt (Leírásban szerepelt)Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kommunikatív vevő, végül elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggoldolta magát a vásárlást illetően.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sodom30_a (922) (Eladó)
Semleges
2012.01.30. 11:37:16
1499804783
Korrekt partner, sajnos csak későn tudta jelezni hogy eláll a vásárlás szándékától, neheztelés nélkül bármikor üzletelek vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A partner sajnos későn tudta jelezni, hogy eláll a vásárlás szándékától.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jambatti (207) (Eladó)
Semleges
2011.12.31. 07:44:13
1505141528
A vatera nem egy játszótér!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elég zavaros volt. Alacsonyabb árat alkudott és leütötte a terméket aztán érdeklődött hogy hogyan fizethet és mennyi a pktg. Később kiderült hogy 2 ember is használja ezt a fiókot. Végül kaptam egy pozitív értékelést hogy az adásvétel létrejött, de ez nem igaz mert még mindig nálam van a termék és a vételár sem érkezett meg.
Másik fél: IGEN A LÁNYOM VETTE, ÉS Ő IS ÍRT AZ ELADÓNAK ! DE A TERMÉKET KIFIZETTÜK, EZÉRT POSTÁZTA ÉS A LÁNYOM HORDJA IS ! NEM AKARSZ JUTALÉKOT FIZETNI , EZÉRT JÁRATOD LE A MÁSIKAT ?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Protonpumpa_a (61) (Eladó)
Semleges
2011.11.16. 18:24:29
1494923513
Pozitívat adnék, mert amúgy kedves, kommunikatív partner, csak a rendszer nem engedi, ha nem jött létre a tranzakció. Majd legközelebb. További jó TeszVesz-elést! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt jó a méret.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A fentiek ellenére ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bimibimi72 (385) (Eladó)
Semleges
2011.06.19. 10:30:56
1458409431
A vevő önkényesen állapította meg a postadíjat,de 160ft-on már nem variáltam,így nekem az eladás mínuszos volt.
Másik fél: IGAZ SIETTEM AZ UTALÁSSAL, NEM VÁRTAM MEG MENNYIT ÍR POSTAKÖLTSÉGRE ! MIVEL EDDIG MINDEN HASONLÓ TERMÉK ELJÖTT 195-BŐL ERRE IS ENNYIT KÜLDTEM ! MIHELYT MEGKAPTAM ÉS LÁTTAM A PK RAJTA, UTALTAM RÉSZÉRE A HIÁNYZÓ ÖSSZEGET
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
visszalépett a vásárlástól. ettől függetlenül ajánlom ,, majd talán máskor.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ritusbaba (290) (Eladó)
Semleges
2011.05.11. 16:25:54
1446756061
Köszönöm!Igen valóban elírtam egy számot de orvosoltam a helyzetet,sajnos simán kérte a termék postázását így nem érkezett meg?!......Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
