kissbobe0807 (89) 94.95% felhasználó összefoglaló oldala
94.95% pozitív visszajelzés
(94 Felhasználó adta)
Lakhely: Nádudvar
Regisztráció dátuma: 2009.10.17.
Utolsó belépés: 2010.05.10. 12:55
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Fizetési felszólításra utalt csak ,és a postai különbözet miatti kérdését szerintem privátba kellett volna kérdezni ,úgy hogy már a számláján van a különbözet ,az adatlapon is szerepel hogy a különbözetet visszautalom
Másik fél: Erre csak anyit mondok,hogy a pénzt csak akkor utaltad amikor én már szóvá tettem!!A Tesz-vesz által kapott e-mail-eket,nem mindíg akkor kapom meg amikor küldik!!Hétfőn utaltam és a felszólítot csak kedden olvastam!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
