Netklikk (629) 99.84%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 581 | 680 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 598 | 697 adásvétel |
| Az eladóként kapott 468 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kincsvadasz148 (560) (Vevő)
Semleges
2022.10.24. 12:48:03
3211478177
Meggondoltam magam, ezért mégsem kérem. Köszönöm a megértést. Az eladó korrekt és megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megfelelő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
n em vásárolok tölük!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás a félreértések okán nem jött létre, de az eladó hozzáállása és problémakezelése példa értékű. Nagyon szépen köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
wlaciw_2009 (20) (Vevő)
Semleges
2022.05.13. 13:35:34
3162136166
Kb. 2 hetet vártam a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zoltanderi (40) (Vevő)
Semleges
2021.12.30. 11:06:21
3117285098
Meghirdetett árut licitálás nélkül saját üzletébe eladta és elfelejtette levenni a vateráról.A vatera adta cimen 1x egyáltalán nem full HD-s kamerát kaptam, amit az üzletböl kilépve jobban megtudtam nézni, ezért 4 perc után reklamáltam. Ekkor azonnal kicserélték egy másikra. Otthon a Full HD-s laptoppal a kamera pocsék képet produkált. 2x visszamenve ujabb cserével kaptam egy full HD dobozos kamerát, ami szintén pocsék képet adott. 3x visszakértem a meghirdetett termék árát, amit megkaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket kifizettem, azonban két héttel később sem érkezett meg. Fel kellett vennem a kapcsolatot az eladóval. A válasz szerint az átutalásom valóban rendben megérkezett, de a banktól nem kaptak értesítést. Az árút végül megküldték, ami egyébként tökéletesen megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A meghirdetett terméket nem kaptam meg. Hibás készlet és ár miatt törölték a megrendelést. Nagyon gondolkodtam a negatív értékelésen. Nem korrekt dolog hibás áron árulni a termékeket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre, mert nem az a termék volt készleten, amit én a fotó alapján szerettem volna megvásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jól számoltam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2db-ot rendeltem külön-külön érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem találok Elérhetőségeim ő pedig nem hív, így nem tudunk egyeztetni, hogy mikor és hova menjek az áruért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A hirdetésből nm derül ki, hogy nm azonnal lehet átvenni, 1 napot várni kellett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Személyes átvétel miatt előzetesen egyeztettem az eladóval az átvétel időpontját az üzletükben. A megadott időpontban - úgy 40 km távolságból - felkeresem az üzletet, ahol közölték, hogy nem érkezett meg, de két nap múlva kiszállítják. Nem szállították két nap múlva. A lényeg, hogy a végén kb. egy hét múlva személyesen vettem át a terméket a boltban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szildiko222 (37) (Vevő)
Semleges
2020.12.28. 08:26:05
2969978549
Minden rendben volt, de nem volt félretéve az áru, a polcról lett leemelve, szerencsére, nem fogyott el, mire érte mentem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos e termék nem működött. Az eladó korrekt és kommunikatív volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
