FlyingDragon85 (249) 97.34% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 256 | 311 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 272 | 328 adásvétel |
| Az eladóként kapott 121 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
2farfalla2 (683) (Vevő)
Semleges
2012.11.07. 21:33:15
1652346698
A készülék a leírásnak megfelelő. A postaköltségként 500 forinttal többet kért el mint amennyibe került. Mikor reklamáltam azt felelte, hogy nincs otthon mérleg.... 248 eladás után egy icipici dobozt közel 1 kilósnak saccolni... kértem, hogy utalja vissza a posta különbözetét de semmi válasz. Néhány forintért nem reklamálok, de 500 forint "tévedés" nálam már nem fér bele!!! Ajánlom mindenkinek, hogy előre tisztázza a postaköltséget, ha nem akar csalódni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alma002 (2357) (Eladó)
Semleges
2011.11.25. 16:24:11
1486541585
Sajnálom másfél hónapig vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudok pozitívan értékelni, mert bár végre kifizette a terméket, erre két hónapot kellett várnom, és nem is szólt, hogy fizetési haladékot szeretne kérni. Sajnálom, de így ez csak semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudok pozitívan értékelni, mert bár végre kifizette a terméket, erre két hónapot kellett várnom, és nem is szólt, hogy fizetési haladékot szeretne kérni. Sajnálom, de így ez csak semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kicsibosi (704) (Eladó)
Semleges
2011.10.17. 14:45:29
1465123343
Sajnos a folyamatos levelezés ellenére több mint 2 hónap alatt nem utalta a vételárat!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Folyamatos levelezés ellenére nem utalta a pénzt!!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dorcingo (558) (Eladó)
Semleges
2011.06.27. 12:35:11
1459362606
A termék átvétele nem történt meg, de korrekt volt és szólt, hogy miért nem tudja utalni az összeget. Nincs lehetőség pozitív adására ilyen esetben, pedig azt adnék. A sikertelen adás-vétel ellenére én ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlenül rossz számlaszámra küldte a pénzt, így sajnos nekem már nem tudta utalni.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
shedon_a (180) (Eladó)
Semleges
2011.06.26. 17:01:17
1455106143
Nem jött össze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
twilight-fan (26) (Vevő)
Semleges
2011.04.04. 17:20:22
1347800539
A pénztárcát kifizettem viszont azóta sem érkezett meg.Az eladó azt mondja föladta,semlegest adok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ZsuZsuV1 (654) (Eladó)
Semleges
2011.03.11. 20:23:47
1437149206
Nem sikerült lehetőséget teremtenünk az átvételre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült lehetőséget teremtenünk az átvételreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlást híányosan teljesítette,a meghirdetés pontatlan volt.
Másik fél: A meghirdetés pontos és alapos volt - a vevő azt kapta amire az aukciós oldalon licitált, ahogyan ezt a leírtak és a fotók is alá támasztják! Sajnos amire a vásárló appelál az szőrszálhasogatás.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
